reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

A z ciekawości, jaki resweratrol kupiłaś? Niewykluczone, że ja jednak też będę kupować, a może nawet będę to miała zalecone przez lekarkę ze względu na ten wysoki cholesterol podobnie jak @Dorka66. Powtórzyłam lipidogram w środę (po miesiącu) i jest na pewno dużo lepiej (na razie zmiany tylko w diecie), ale nadal normy TC i LDL przekroczone 😉
Dziewczyny naturalne substancje są super, ale chcę was tylko uczulić żeby stosować z głową bo nie można niektórych substancji pochodzenia naturalnego łączyć z lekami bo mogą nasilać albo znosić ich działanie. Więc substancje naturalne jasne ale w konsultacji z lekarzem 👍
 
reklama
Dziewczyny naturalne substancje są super, ale chcę was tylko uczulić żeby stosować z głową bo nie można niektórych substancji pochodzenia naturalnego łączyć z lekami bo mogą nasilać albo znosić ich działanie. Więc substancje naturalne jasne ale w konsultacji z lekarzem 👍
Jasna sprawa 😊 dlatego wstrzymuję się z zakupem do wizyty u lekarza. Internistę (który zlecił powtórzyć lipidogram) mam za tydzień w piątek, a 19.04 ginekologa-endokrynologa. Zobaczymy, co powiedzą. Wspomniałam o tym, bo idę do tej samej doktor co Dorka, która w podobnej sytuacji dostała zalecenie suplementacji właśnie resweratrolem 😉 ale wiadomo, że każdy przypadek inny, więc do wszystkiego trzeba podchodzić z głową - tak, jak piszesz ☺️
 
Dziewczyny ja tez mam pytanie czy jak biore fertistim i tam jest kwas foliowy to musze jeszcze osobno brac kwas foliowy?
A robiłaś badania na trombofilię? Bo ja mam MTFHR w heterozygocie i mi hematolog zaleciła do Pueri Uno którą ma 400mg zwykłego kwasu i 400mg metylowanego brać jeszcze dodatkowo 400mg metylowanego osobno, żeby razem było 800
 
A ja właśnie wracam od psychiatry. Dostałam zoloft i przedłużenie zwolnienia na trzy tygodnie 🙈 Wystarczyło że zapytał co się dzieje, a ja już miałam łzy w oczach i musiałam tłumić płacz. Wtedy zdałam sobie sprawę, że ta wizyta to najlepsza rzecz jaką mogłam zrobić sama dla siebie i teraz będę szukać psychologa albo psychoterapeuty. I jestem z siebie dumna 🙈
 
A ja właśnie wracam od psychiatry. Dostałam zoloft i przedłużenie zwolnienia na trzy tygodnie 🙈 Wystarczyło że zapytał co się dzieje, a ja już miałam łzy w oczach i musiałam tłumić płacz. Wtedy zdałam sobie sprawę, że ta wizyta to najlepsza rzecz jaką mogłam zrobić sama dla siebie i teraz będę szukać psychologa albo psychoterapeuty. I jestem z siebie dumna 🙈
małe pytanie. Czy jest szansa,że psychiatra wystawi dłuższe zwolnienie np. 3 miesiące?
 
małe pytanie. Czy jest szansa,że psychiatra wystawi dłuższe zwolnienie np. 3 miesiące?
Wiesz co, ja mogę napisać jak to było u mnie. Kiedy pierwszy raz trafiłam do psychiatry, to co miesiąc miałam kontrolę i też wtedy miałam przedłużane zwolnienie na kolejny miesiąc - finalnie wyszły 3 m-ce nieprzerwanie. Potem (rok czy dwa później) miałam chyba z marszu na 2. Ale nie jestem pewna czy przy pierwszej wizycie u psychiatry (bez historii choroby) może od razu wystawić tak na 3 m-ce 🙄
 
małe pytanie. Czy jest szansa,że psychiatra wystawi dłuższe zwolnienie np. 3 miesiące?
Oj nie mam pojęcia. Mi wystawił na trzy tygodnie i za trzy tygodnie ponowna wizyta więc wtedy pewnie będzie można przedłużyć. Jeśli masz potrzebę to warto spróbować, Ty z tego co pamiętam masz w pracy bardzo słabą sytuację?
 
reklama
Do góry