reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

reklama
Przeszłam dwa dni temu na pełną dawkę metforminy 2x750, nigdy w życiu nie miałam takiego problemu z apetytem 🫣 jestem głodna, ale na widok jedzenia aż mnie mdli. A jeszcze sobie nagotowałam ostatnio na parę dni i nic nie jestem w stanie z tych rzeczy przełknąć 🙈 nie wiem czy zacisnąć zęby i się przemęczyć czy zejść jeszcze póki co do jednej tabletki..
Z doświadczenia wiem, że po dwóch tygodniach przyjmowania pełnej dawki mija i czasem jeszcze niestety wraca... 🤪 Możesz spróbować jeszcze brania np. 750 na wieczór i rano np. połowę tabletki albo 500 przez tydzień i później zwiększyć do całej.
 
Przeszłam dwa dni temu na pełną dawkę metforminy 2x750, nigdy w życiu nie miałam takiego problemu z apetytem 🫣 jestem głodna, ale na widok jedzenia aż mnie mdli. A jeszcze sobie nagotowałam ostatnio na parę dni i nic nie jestem w stanie z tych rzeczy przełknąć 🙈 nie wiem czy zacisnąć zęby i się przemęczyć czy zejść jeszcze póki co do jednej tabletki..
Ja na początku byłam 2 tyg na małej dawce 500mg , potem zwiększyłam odrazu do 2000 jak zalecił endo, było troche mdłości, ale przetrzymałam- ale potem już się ustabilizowałam i organizm ogarną co jest grane.
 
Z doświadczenia wiem, że po dwóch tygodniach przyjmowania pełnej dawki mija i czasem jeszcze niestety wraca... 🤪 Możesz spróbować jeszcze brania np. 750 na wieczór i rano np. połowę tabletki albo 500 przez tydzień i później zwiększyć do całej.
No to odliczam dni 😂 dobrze że święta w domu i bez gości to mogę sobie marudzić nad talerzem ile chce 😅
 
@anyżowa a jak tam u Ciebie nastrój przed jutrzejszym testowaniem? 🙈🤞🏻
Jakoś tak bez emocji podchodzę, nie czuje się inaczej, nie mam żadnych przeczuć, więc pewnie jak zwykle wysikam nic🙈Twardo bez podsikiwania wytrzymałam i to mnie najbardziej cieszy, bo to oznacza mniej dni w dołku przed @ 😆 leki na kolejną stymulacje czekają już w lodówce😜 ale oczywiście dziękuję za kciuki🙂
Jak jutro będzie biel to odstawiam proga i heparyne i nastawiam się na kolejny cykl.
 
Jakoś tak bez emocji podchodzę, nie czuje się inaczej, nie mam żadnych przeczuć, więc pewnie jak zwykle wysikam nic🙈Twardo bez podsikiwania wytrzymałam i to mnie najbardziej cieszy, bo to oznacza mniej dni w dołku przed @ 😆 leki na kolejną stymulacje czekają już w lodówce😜 ale oczywiście dziękuję za kciuki🙂
Jak jutro będzie biel to odstawiam proga i heparyne i nastawiam się na kolejny cykl.
Podziwiam za opanowanie i wytrwałość 😄
 
reklama
Kurde, ładnie Cię przetrzymała ta @ 😑Super, że już ruszyłaś z tematem! 😍🙂przyzwyczaisz się, jaki masz lek i na ile dni rozpisaną stymulację? Kiedy podgląd jak rosną?
Mam jeszcze 1 pytanie, kiedyś wspominałaś o brakujących kirach, czy w związku z tym można wspomagać się jakimiś lekami?
szału dostawałam przez te 6dni spóźnienia 🤣🤣 biorę gonal 125 i wizytę mam we wtorek więc zobaczymy jak rosną 🙂 Od immunologa dostałam w zaleceniach acard od owulacji do 8tyg ciąży, encorton do brania 3dni przed transferem do 12tyg ciąży i heparynę od dnia transferu min do 12tyg ciąży.. mój gin jest przeciw immuno i stwierdził że dr Paśnik nic specjalnego nie wymyślił i że on też mi to samo przepisze także zobaczymy 😅
 
Do góry