reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej.

Paulina- o firmach kurierskich kolega tez mi opowiadal.. A tu? Wszedzie kamery i na wyrywke kontrole robia jak ba lotnisku takim tym sprzecikiem co piszczy. Tak sie zlozyko ze zaczeki od wczoraj i przyszla do mnie z workiem kulek i mowi ze jak wylosuje niebieska to bede miec te security. Podejrzewam ze wszystkie byly niebieskie hehe. Oproznianie kieszeni i sprawdzala tym i musialam sie pod tym podpisac i tyle. Tam jak np jest jakas otwarta koperta lub paczka trzeba isc oddac do menadzera.

Przyszlam to moje dziubasy juz spaly. A ja kapiel, zjadlam tost, wypije herbate i tez lulu. Teraz spac mi sie nie chce a rano podniesc sie z lozka nie moge... I jutro juz piatek, sobota i niedziela wolna :D Bede lenic sie caly dzionek ;)

Majci w koncu lepiej. Zmienilisny syrop bo tamten jakis slaby byl. Troche smara i kaszle ale juz nie tsk jak ost. Jak zwykle jakis wirus panuje podobno i naeet do 4 tyg smary i kaszel sie utrzymuja.

W ogole ona taka dzielna. Niania ja bierze na rece ona robi mi papa i ida ns gore a ja szybko uciekam zebym ja sie nie poplakala.. masakra jakos tak mi dziwnie... Ale pozniej takie tulaski z niunia mam ze hoo ;) Tez steskniona pewnie ;)

Madzialena- trzymam kciuki za badanir synka ;) Bedzie ok ;))
 
reklama
Hej.

My kaszlemy , ale osluchowo jest w porzadku ; oo
chyba pecha juz dosc ;) S podpisal umowe w nowej pracy, auto zastepcze dali nowke ;) , co prawda do wtorku , ale trzeba dzwonic i moze bedzie dalo sie dluzej .

Ide na kawke , potem trzeba za robote sie brac. Jutro pojedziemy z S do Trzebini do pepco , moze cos bedzie fajnego dla dzieci :)
 
MAGDA no calkiem inaczej jak w PL. Tu to sami zlodzieje pracuja :p chociaz jak mi kiedys A. przyniosl korektor do syfow i tusz do rzes to nie pogardzilam haha
MILENA a co ze starym autem? Naprawiaja?
RENATA gratki ;)
MADZIALENA no wlasnie kciuki!!

A my z A. sie nie oddzywamy. Poszlo o glupote jak zwykle ale ja sie napewno nie odezwe. Wczoraj cos mnie probowal noga szturchnac jak sie polozylam, albo przypadkiem noge na mnie polozyl haha ale ta cisza juz mnie wku@wia powoli :p ale nie dam sie

Misiulka moja zadowolona bo "w domku" jest. W PL jakos nie mogla sie odnalezc. U babci w krk ok, ale jak tata po nas przyjechal i popoludniu zajechalismy na wies a tata caly czas ze ona do domku jedzie i jak weszla do domu to "to nie moj domek, maamaaaa" nawet w nocy przezywala i przez sen gadala nie domek nie domek.
 
PAULiNA poki co stoi , czeka na decyzje.Albo mu zrobia , albo wyplaca gotowke i sam ma zrobic. A na taka naprawe terminy na kwiecien w warsztatach ;/ takze lepiej jak mu wezma oni . zobaczymy za kilka dni . poki co nissanem NOTE z 2013roku sie wozi ale mnie jakos sie nie podoba ;) lubialam tego VW i wolala bym zeby go naprawil .
 
heej ;*

ale zimnica.. zamarzłam.
Julka do przedszkola smiga z zapałem nadal, panie mowia ze zadania rozwiazuje super, ale moglaby byc bardziej grzeczna. a i problem z jedzeniem, w przedszkolu nie je a ledwo do domu wejdzie to jak smok, po 3 talerze zupy je + drugie danie hahah

co do pracy kurierow, do mnie do sklepu towar przynosi kurier, ale zawsze paczka ubezpieczona, wiec nie odebralabym uszkodzonej.

a co do przyjaciolek to mam jedna ( znamy sie 10 lat a nigdy sie nie poklucilysmy) no i ostatnio trzymam sie z siostra A. oczywiscie ta z mojego wieku, bo starsza wrr..


chyba mnie grypa bierze.
 
MILENA no ten note wygladem nie powala :p bora chyba ladniejsza ;-) a jakbyscie byli na kupnie to ja mam na sprzedaz golfa IV :p planujemy zakup V bo na passata b6 nas nie stac..
23MAY wiem ze ubezpieczone ale niektorzy tego nie maja. I wiem co robia z paczkami, nie patrza czy to telewizor czy tez telefony ;-)
 
Bora sie fajnie jezdzi/jezdzilo :) a ten note to jedynie fajny licznik ma ; )) ale jest taki duuuuzy , duzo miejsca w srodku , ale tak puuusto ... Nie na dlugo go ma , pewnie zrobi bore albo kupi cos podobnego , golfik fajny ale dla S za maly , woli cos w styli passata , vectry , bory :)
 
reklama
Hej , hej
Jakoś nie miałam czasu by wam odpisać
Mała od 3 dni goraczkuje , i nie śpi chyba jedynki idą ale jak dziś znowu dostanie to idę na pomoc wieczorowa,
Renata super bombki my na razie mamy 3 w wykonaniu P bo mi się nie chce
Paulina lot rzeczywiście ekstremalny , a mała wie gdzie jest juz jej domek .
U nas zimno teraz słońce wyszło ale i tak to nic nie daje w końcu zima idzie.
A no i dzisiaj Andzejki miałam robić kolacje ale nie mam weny robiłam przemeblowanie w pokoju i zmęczona jestem jak usnie Pati zrobię sobie herbatę i się położenie
 
Do góry