reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

No andrzejki a my pokloceni :p na kolacje czasne se jajko w majonezie z cebula ;d

MILENA mi to tam obojetne raz mi sie podobaja wieksze raz mniejsze :p marzy mi sie kieeedys kia sportage ale to tak za 8 lat jak bedzie duzo tansza haha
 
reklama
witam, sorry, że rzadko bywam ale na uczelni mam urwanie głowy w tym tygodniu miałam do napisania 7 prac na platformie plus referat, który muszę napisać do niedzieli, a już zadali na przyszły tydzień 8prac plus referat. Do tego od dwóch dni męczy mnie biegunka i nie jestem pewna czy nie ma to związku z wiadomością w radiu, że w moim mieście w wodzie wykryto bakterię coli.
Z andrzejek u nas nici, bo jutro ja od 8 do 16:15 na uczelni, a M w pracy od 9 do 21, a w niedzielę ja mam na 10:30 do 11:15 później okienko i zajęcia od 13:15 do 16:15 a M w pracy albo w tą niedzielę na cały dzień albo następną.
 
SANDRA nawet mi nie mow o hobbicie. Bylam z A. na 1 i 2 w kinie, teraz wychodzi trojka w swieta i stwierdzil ze dobrze sie sklada bo on chcial sobie przypomniec te filmy przed kolejna czescia.. ja w kinie zezarlam caly mega popcorn i polowe popcornu A. z nudow haha
MILI powodzenia.
 
Hejka:)


Melduję że u nas również zimniiica! Na wizycie u kardiologa wyszło wszystko dobrze, nawet nie wiecie jak się ucieszyłam:-) Najpierw zrobiliśmy w zabiegowym ekg i pozniej z wynikiem do kardiologa, usg trwało prawie 20 min, lekarz mega skupiony slowem się nie odezwał a ja już sobie nie wiadomo co myślałam! odwrócił się i mówi do P. masz bardzo ładne i zdrowe serduszko:) Szmery są ale są to szmery niewinne związane ze wzrostem serca, nie jest to związane z żadną chorobą bo serce rozwija się prawidłowo, badał go długo a P. był bardzo dzielny:) jak wróciliśmy to pojechałam jeszcze z mama i siostra do babci bo juz jakis czas temu zamówiła mszę za tatę i brabacię bo 1grudnia wypada rocznica smierci, małego nawet nie brałam i dobrze bo zmarzłam w kościele jak nie wiem!

paulina jaka Nikola juz duża kojarzy gdzie jest jej domek :p
mili szybkiego powrotu do zdrowia!
sandra ja wczorajszy wieczór również spędziłam przy hobbicie :p Kiedyś zrobiłam sobie z bratem maraton i przez cały dzień oglądaliśmy Władcy pierścieni :p
 
Madzialena super wiesci !!!

Ja dzis caly dzien w domu, nie gadam z S. Pozniej jasiu bedzie . a za niedlugo Kalina ( dziecko dziewczyny mojego brata ) ...
Uciekam na sniadanko ;)
Milego weekendu :**
 
Hej hej
U nas nie ciekawie weekend się zaczął Pati wysypalo na całym ciele , P poszedł z nią do lekarza myślałam że to rozyczka , ale na razie powiedziała ze wygląda to na uczulenie jak do jutra jej nie zejdzie dostaliśmy skierowane do szpitala gdzie przyjmą ja na odział . Wiec mam na dzieje ze to tylko uczulenie.
 
Hej
Ale już mróz na dworze brr!
Sandra biedna malutka :( może to 3 dniowka?
Milena masz tych dzieci ;)
Madzialena Paulina nie lubię takich fantastycznych filmów ;)
Mili powodzenia ;)
 
MACIEJKA ja tez nie lubie dlatego zezarlam tyle popcornu popilam litrowa cola i prawie usypialam :p dlatego na trojke nie ide, tylko w tym samym czasie pojde z nloda na jakas bajke. Nie wiem czy ten film o pszczolce mai jeszcze jest w kinach?
MILENA my juz zgoda ;-)
SANDE Azdrowka

Kupilismy dzis choinke zywa, ozdoby... pierwsza taka nasza ;-)
 

Załączniki

  • 1417271595099.jpg
    1417271595099.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 34
reklama
paulina to dobrze że między Wami juz zgoda :p Choinka śliczna:) My choinkę ubieramy zawsze kilka dni przed wigilią, ale bombki już kupiłam bo nie mogłam się oprzeć :p

Ja poukładałam w półkach, znowu reklamówa ciuchów po małym będzie do oddania, kupiłam P. wczoraj parę nowych rzeczy to akurat miejsce się zrobiło:) Siostra moja dzwoniła że nadal zostaje w szpitalu, cukier strasznie jej skacze i zostawiaja ją a do terminu porodu jeszcze 2 tygodnie;/
 
Do góry