reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Madzialena-świetny aniołek:)
Sandra &&&&&&& za wizytę i daj znać co z Pati.
A no i bombki super ;) gratki dla P.
Musze się wam pochwalić ze wczorajszej mały caly dzień ładnie wolał na nocnik , nawet jak miał pieluche wiec widzę postępy :)
 
reklama
Hejka:)

My od 7 na nogach bo byliśmy na pobraniu krwi, synek nic nie płakał:) jutro ze wszystkimi wynikami P. idę do pediatry i mam nadzieję że to już będzie koniec latania po lekarzach w tym roku! Mały po powrocie zasnął ciekawe do której teraz będzie spał

sandra powodzenia u lekarza
happymum gratulacje dla Dennisa! Oby tak dalej :)
 
Madzialena dzielny synek
Happy no to Denis robi postępy
Byliśmy u lekarza stwierdził że to 3 dniowka uff kamień z serca. A co do tego to wykryla szmery na sercu ręce mi opadają normalnie za 2 tyg do kontroli a jak znowu będą to skierowane do kardiologa.
 
Ostatnia edycja:
Hej. My dipiero wstalysmy

SANDRA nie denerwuj sie! Wiele dzieci ma szmery bo serduszko rosnie. Masz tu przyklad MADZIALENY ;-)

My sie musimy zapisac na bilans dwulatka. Przed swietami moze zaliczymy, sprawdza mi dokladnie mloda no i chyba bede ja przenosila do innego osrodka, bo teraz jak jestesny w pl to musimy jezdzic tam gdzie wczesniej mieszkalam.


Edit
Obczailam tu wkoncu solarke i wczoraj wyprobowalam ;-) 5 minut spacerkiem, ceny w miare przystepne cos takiego jak w dobrych polskich solariach, wkoncu nabiore kolorku! ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
paulina nas w styczniu czeka bilans czterolatka :)
sandra nie ma się co denerwować bo 90% dzieci ma szmery niewinne związne ze wzrostem serca, ale wiadomo lepiej to skontrolować jak będzie taka potrzeba, poczekacie do następnej wizyty, póki co głowa do góry :) ja też się niepotrzebnie zamartwiałam
 
Hej my właśnie wrocilismy z prawie dwu godzinnego spaceru ;) mimno i mokro ale Dennis sur wybiegał:)
Sandra-głowa do góry i oby to nic poważnego
Paulina-mi by sievtez solarium przydało:D bo biała jak mąka jestem :p
Madzialena-dzielny synek. Dennis boi się panicznie lekarzy juz zanim wejdzie do gabibetu:(
 
Sandra przeczucie mnie nie myliło ;)
Nie martw się, jak dziewczyny piszą, będzie dobrze :*

Happy gratulacje dla synka !!!

My właśnie zbieramy się na szczepienie, aż się boję ...
 
reklama
HAPPY ja tez :p a lubie miec lekki brazik na sobie. Jak jestem jak maka to moja twarz wyglada jak 35latki przynajmniej :p
MACIEJKA powodzenia ;-) mmr?
 
Do góry