reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Paulina przy każdym kolejnym pyta jak było po poprzednim. Nie zgłaszam podwyższonej temp czy odczynu bo to normalne że może wystąpić ;)
 
reklama
MACIEJKA kazdy odczyn poszczepienny to NOP, od tego wylicza sie srednie ktore pisza ci na szczepionkach. I wszytko trzeba zglaszac.

Edit
I miedzy innymi po tych zgloszeniach rodzicw decyduja sie nie szczepic. Tak jak min Olcia ;-)
 
Macieja goraczka po szczepirniu to nie jest wcale normalne tak jak pisze paulina. No o ile sie nie myle to tylko 3 razy Zu zaszczepilam a tak od ok roku nie szczepie w ogole
 
Dziewczyny a tak z innej beczki w sryczniu Zuziula ma bal przebierancow za kogo moge ja przebrac ? Podsuncie jakies pomysly nie chce zadnych ksiezniczek itp myslalam o zolwi ninja plci zenskiej ale hmm nie wirm moze wy macie bardziej bujna wyobraznie :p
 
Olcia ja mam tanio stroj Iggle Piggle z dobranocnego ogrodu. Na ok 2-3 latka :) to tak na marginesie :) O byl na balu u eFa Igglem Pigglem i to byl szał. Jedyny taki stroj. wyrozniał sie sposród spidermanów i ksiezniczek.

Maciejka O tez miewal gorączki po szczepieniach. po pierwszych dwoch to byla jazda na calą okolice. dziec tak mi sie darł, nozka mu spuchła i takie podobne akcje.Fakt skutków ubocznych nie miał i nie ma, ale na mmr zaszczepilam. F za to ma autyzm. prawdopodobnie poszczepienny.Nie zebym straszyla.

Po za tym taka pizgawica u nas ze mam dosc zimy. Z teakwondo wracalam z chlopakami od głownej drogi piechotą ( siostra podwiozla nas ). noooooooz.. morda mi zmarzła.
 
Ostatnia edycja:
Paulina mówię zawsze na kolejnym szczepieniu.
olcia jest gorączka bo organizm się broni przed wirusami, norma.
Renata :-( :-(
W ogóle szczepienia to temat rzeka.
 
reklama
kocyka nie mielismy. od stroju nie mielismy, ale Oskar mial pluszaka Iggle i od niego kocyk nosił :)


kuźwa jak mi glowa boli i gardlo. ledwie sline lykam, a glowa jakby nie moja. przy kazdym ruchu taki pol w skroniach ze mi niedobrze.czuje ze dziśiaj zdechne. /
 
Do góry