reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Dziękuje dziewczyny!

A mam pytanie do mam które już rodziły, czy to prawda że na porodówce byłyście traktowane "gorzej" ze względu na młody wiek? Bo już dużo razy tak słyszałam. Jak było u Was?
 
reklama
Nikola gratulacje, ja niewiem jak ci odpowiedziec, rodzilam 9 lat temu majac18 lat, moze cos sie pozmienialo :) ale to tez zalezy ewnie od szpitala i personelu.
 
NIKOLA nie ;) bo zaplacilam i taka prawda. Dwie polozne sie dowalily moich, uwaga uwaga, 16 lat ;) ale potem gdy dowiedzialy sie o gotowce to do ... chcialy wejsc. Twoj login to twoje imie? Pozdrawiam Paulina lat 19 mama 3 letniej Nikoli ;)
 
Tak mój login to moje imię :)

Ehh... Mam nadzieję że nie będę miała problemów w szpitalu i że trafię na miły personel :) dobrze też że mój chłopak zamierza być przy porodzie, to nie pozwoli na chamskie odzywki czy złe traktowanie :)
 
Nikola- ja rodziłam mając 18 lat i miałam super opiekę. Położna mi dużo tłumaczyła. potem okazało się że moja gin ma zmianę i też mi pomagała. I nie było nic nikomu płacone ani po znajomości a w Sochaczewie szpital mały.
 
nikola u mnie np. na parodówce bylo super bo polozna wszystko tlumaczyła i miałam szybki poród:) gorzej juz na sali odniosłam wrazenie ze do wszystkiego mam sama dojśc a przeciez pielęgniarki od tego sa żeby pomóc, nauczyć. Dopiero jak przyszła inna zmiana to jedna babka co chwilę przychodziła i pomagała mi przystawic małego do piersi bo nie potrafil złapać :) Wszystko bedzie dobrze nie martw sie na zapas:)
 
Nikola, ja rodziłam majac 22,5 . Ogolnie bylo ok ale dwie polozne byly dosc niemile, jedna powiedziala ze jeszcze kilka godzin boli mnie czeka ale sama taka droge wybralam a druga powiedziala doslownie " dziecko a ty juz w ciazy, nie za wczesnie ?" :-p a tak narzekac nie moge dalo sie przezyc ;)

Hej, my w domu siedzimy. Bartek po 5 tygodniach chodzenia do przedszkola, rozchorowal sie, ma ostre zapalenie gardla :dry:
 
Anula zdrowka, u mnie Miki dzis w domu siedzial bo zaczol kaslac, o i przez weekend mam nadzieje go podleczyc...

Na polozne nie ma co zawracac sobie glowy, wredne sa i beda chyba, choc z tego co pamietam przy porodzie corki byly wredne zolzy, a jak rok pozniej rodzilam Daniela ale w Warszawie to tam bylo super... Polozne mile, do dzis wspomnienia mam

Wlasnie skonczylam uszka, pierogi zostawiam na jutro

A tak pozatym mam chwile wiec sie przywitam i streszcze dla nowych mam, jestem Eliza, mama trojki dziecków 9 latki Hani, 8 latka Daniela i 5 letniego Mikolaja. Rozwodka i ponownie mezatka od prawie 2 lat, siedze w domu, i wychowuje dzieciaki, nie pracuje, ale rece pelne roboty codzien witajcie ;-)
 
reklama
Kubulo śpi. a ja oglądam sobie film. mieszkanie posprzątane, oczywiście zabawki na nowo wkoło więc tego do bałaganu już nie zaliczam haha. Jak siedzę z młodym w domu ciągle to nic mi się normalnie nie chce.
 
Do góry