reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

nikola-witaj i gratulacje, ja byłam ttraktowana super ale rodziłam mając prawie 20 lat no i w Uk a to inna bajka
papitka-inteligentna z ciebiedziewczyna :))
mnie ostatnio nie było bo samopoczucie dało w kość + przygotowania do świąt, mam nadzieje że za miesiąc jak sjkończe piewszy trymestr poczuje sie lepiej
 
reklama
Hej

Ją miałam wszystko po znajomości także personel super osobną salę dostałam a co do lekarza to ich nie ma przy porodzie :)

Moge oficjalnie się pochwalić. Pampersa pozegnalysmy na zawsze :) mam super core bo sama z siebie zrezygnowała z pampersa w dzień a teraz sama zrezygnowała z pampersa w nocy :)

A co do egzaminu poprawka w stycznniu. Wtacalam już do wordu i przed samym wordem wjechałam w jednokierunkową i nie popatrzylam na znak i skrecilam z prawego pasa w Lewo :p egzaminator super mam nadzieję że będę go miała w styczniu

Prezenty już kupione od nas dostanie kuchnię z krainy lodu bo jest faza i tego robota bebo więc można teraz spokojnie przygotowywać się do świat :))
 
Hej

Happymum20 dziękuje :) tez miałam rodzic w UK, bo w sumie tam zaszłam w ciąże ale co sie okazało to że bym musiała za poród płacić bo nie miałam przepracowanego jakiegoś tam wymaganego czasu..

Olcia to gratulacje dla Twojej córeczki :)
Widze że też egzamin zdajesz, ja juz teorie zaliczoną ale nie mogę zdać jazdy :( stresuje się za bardzoo
 
Nikołaj, olcia - Widzę że nie tylko ja na etapie państwowego praktycznego. nawet się nie zapisałam jeszcze. :)

olcia- to super, że koniec z pampersami.

u nas prezenty już wszystkie pokupione i spokój mamy. aby dotrzymać do świąt.
 
olcia ale masz juz dużą córę! w końcu dorosła do tego by pozegnac się z pampersem :)

U nas prezenty też juz pokupowane, jutro mam w planach zdobienie pierniczków a reszta w tygodniu :) choinke ubraliśmy przedwczoraj, D. pojechał z małym do fryzjera i wrócili z choinka:) Do 23 ja ubierałam hehe
 
Ja juz 3 razy z łuku nie wyjechałam :D
Ostatnim razem jak byłam to ze stresu zapomniałam wcisnąć przycisk żeby otworzyć maskę i ciagalam ją 5 minut, myśle "cholera, zaraz wyrwę, co jest z tym" egzaminator patrzy na mnie jak na idiotkę, ja cała czerwona i przypomniałam sobie o tym przycisku dopiero hahah i z tego stresu zaraz najechalam na linie.
Jak jestem z moim instruktorem to luk robie idealnie, a tam na egzaminie to stres robi swoje...
 
Pochwale się co moja kochana mama dzisiaj zakupiła dla mojej córeczki [emoji7]
ImageUploadedByForum BabyBoom1450532575.336651.jpg
ImageUploadedByForum BabyBoom1450532600.898795.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1450532575.336651.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1450532575.336651.jpg
    72,6 KB · Wyświetleń: 274
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1450532600.898795.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1450532600.898795.jpg
    90 KB · Wyświetleń: 275
My wczoraj ubralismy choinkę :p Nikola ją za pierwszym razem dwa razy wlaczylam pozycyjne i nawet nie ruszylam i oblalam :p drugi raz to już napisała za trzecim już zdam :D mam taką nadzieję :p to czemu nie poprosisz instruktora żeby z Tobą poszedł? On może z Tobą jechać na egzaminie tylko siedzi z tyłu :p
 
reklama
Mieliśmy ubierać choinkę dzisiaj ale mi się nie chciało. Przyszli znajomi posiedzieliśmy do 21 i tak popołudnie zleciało. Młody jeszcze nie śpi a ja padam.
 
Do góry