reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Ewix- a to ciaza planowana? Dlugo sie staraliscie? ;)

Mnie tak moj wkurzyl.. masakra ci faceci. Sto mysli na minute, play sobie zmienia wszystkiego a ja sie dowiaduje na samym koncu lub w trakcie realizacji.

Trzeba sie dzis odstresowac, o tak!! ;)

Udanego Sylwestra wszystkim ;)
 
No to u mnie kiepsko...brazowe plamienia i otwarta szyjka...jestem po konsultacji(telefonicznej) z położna oczywiście poki to nie jest zywa krew zagrozenia nie ma ale mam odpoczywac i powiedziec o tym na usg...w 16tc bede miec badanie i jeśli bedzie trzeba to zaloza szew czy cos w tym stylu(nie zrozumialam do konca)
 
Happy odpoczywaj.
My po sywestrze super. Byliśmy u mojej psiapsiuły i się dowiedziałam że chrzestną będę :)
4 mam dostać @. Strasznie mnie bolą piersi i w staniku aż ciasno. Nie pamiętam żebym tak miała.;/
 
Papitkaa-czyżby upragniony ale nie planowany dzidziuś?

U mnie plamienie na szczęście ustaly ale dalej staram aie ograniczać obowiazki, tzn. Sprzatam i gotuje ale nie odkurzam schodow z odkurAczem w ręce,nie myje okien i nie nosze zakupów :p
 
reklama
Do góry