reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

dorom5 nazwa to tylko nazwa. Rzeczywiście dziwnie brzmi, ale podobno jest skuteczna w działaniu. Wiadomo że zdarza się że kobieta zachodzi w ciąże mając spiralę ale każda metoda antykoncepcji nie daje 100%pewności.
A poza tym to wiesz, ja już jestem na tym forum 10m-cy.. To jednak nie jest mało.. A ciężko jest kogoś poznać przez miesiąc czy dwa tak dobrze.

A wogóle to firanka nie poznałam Cię na zdjęciu. Poprostu ślicznie wyglądasz.. A Ty się tak żaliłaś że taka brzydka i gruba jesteś, a tym czasem to tylko zwykłe gadanie..

polna_N napisałam bo mi to przeszkadzało. Bo ja piszę a nikt mi nie odpisuje.. Nie oczekuję niewiadomo czego, ale chociaż jakieś jedno zdanie..
Współczuję gorączki. Oby szybko przeszła.
 
Ostatnia edycja:
reklama
zlo - kazdy ma prawo do swojego zdania moje jest takie i nic tego nie zmieni. nie bede wdawac sie w ta dyskusje, mialam zamiar tylko napisac swoje zdanie i to wszystko na temat.
 
Galaracie ale ja sie zToba zgadzam :tak: ktos sie stara pisac posta i kazdemu odpisywac a go poprostu olewaja :no:
a gdzie masz zdjecie firanki ? :-) chodzi o to co ma w albumie ?




TAK WIEC DZIEWUCHY :-) prosze starajcie sie kazdej cos odpisywac w miare swoich mozliwosci :tak: wiem ze niektorym nowym mamusiom jest trudno ale My naprwde nie gryziemy ;-) a ze kazdy ma gorsze dni i napisze jedno,dwa zdania nic sie nie stanie ale zeby te dni nie trwaly non stop ;-)
 
Witam mamusie
Pisze dopiero teraz bo jakos nie mam weny dzisiaj, mala miala niespokojna nocke, wiec i my takze
Darom zobaczysz jak bedziesz milo wspominac porod rodzinny, moj P to mi zagladal jak glowka wychodzila, z czego sie teraz bardzo cieszy, i nic go nie zrazilo, wrecz odwrotnie, twierdzi ze mu sie teraz bardziej podobam, nio i oczywiscie pepowine przecinal:-)
Co do zachcianek to ja mialam zachcianki na lody w ciazy:-)
Umi napewno dobrze Ci poszlo na maturce, nio to zachecaj dzidziusia zeby szybko wychodzil, ale nie za wczesnie
Oliwka ja tez mam radiowke, ale nie moge na nia narzekac, za to widze ze u Ciebie cos kiepsko dziala
polna_N zycze powrotu do zdrowka, kuruj sie i zdrowiej szybciutko
 
polna_N Eh to w takim razie inna sprawa cóz ale i tak nieciekawie ale mam nadzieje ze przynajmniej grzeczni są.
Galarecia Bo z tymi zdjeciami to jest tak każda z was narzeka ze gruba jest ze brzydka i nie widzi ze tak naprawde nie ma racji. :-) Ciebie tez to sie tyczy bo mówisz ze za gróba itd wcale nieprawda:-)
madzik1388 oj będe zachęcac:-) ale w swoi czasie:-)
 
krystynaka88 - Przed Wami jeszcze 6 tygodni wię Dzidziuś zapewne będzie duży. Będę trzymać kciuki by udało Ci się zaliczyć sesję

umi2 - Nawet jeśli poszło Ci kiepsko to była tylko próba. Pozatym to dużo zdrówka Ci życzę.

polna_N - Tobie również życzę szybkigo powrotu do zdrowia.

Galercia - To dobiero 2 takie dobre nocki więc zobaczymy jak będzie dalej.

Ja należe do tych "nowych" mam i staram się zawsze odpisywać. Mam nadzieję, że nikt nie czuje się przezemnie "olewany".
 
Umi2 ja w sumie to nie twierdzę że jestem gruba. Tylko poprostu przeszkadzają mi te dodatkowe kg które zostały po ciąży. Źle się z nimi poprostu czuję..

panistepelek mam nadzieję że kolejne nocki też będą spokojne.
A co do postu pod postem to u nas panuje taka zasada że jeżeli chcemy coś dopisać albo poprawić to edytujemy posta. Tak więc prośba do Ciebie na przyszłość: edytuj posty jeśli możesz. Z góry dzięki.

No i do moderatorek naszego forum. Może zróbmy temat z jakimiś zasadami żeby nowe mamusie które dołączają wiedziały co i jak.
 
reklama
Hej dziewuszki,
u mnie dziś jakoś kiepsko, maksymalny spadek sił i chęci na cokolwiek. Jakiś dół mnie dopadł, mój Grzesiek ma problemy w pracy, mała mi pół nocy spać nie dała i wywijała główką strasznie, że miałam uczucie jakby ktoś mi igły wbijał na samym dole brzucha, strasznie nie przyjemne uczucie. Chyba hormonki mi szaleją, bo ryczę co chwile z byle powodu :eek:. Kręgosłup boli jak cholera, nogi opuchnięte, wyglądam strasznie :no:.
I do tego mam wrażenie, że to się nigdy nie skończy.
Dobra, koniec marudzenia. :zawstydzona/y:
 
Do góry