reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Patisia wspolczuje. z tego co rzucilam okiem jest oto choroba zakazna... wiec jestescie takze zagorzeni... fakt ze niby rzadko wystepuje u doroslych ale jednak...
 
reklama
Patisia ja też mam taką nadzieję.

Niedobrze mi... Od kilku dni mam mdłości wieczorami. :confused:

Mam pytanie: co myślicie o współpracy z agencją promocji i reklamy jako model (chodzi mi o Danielka)? Dziś zaczepił nas jakiś jej pracownik bo był zachwycony Łobuzem. Teraz patrzę na ich stronę i w sumie to dość solidna agencja...
 
patisia mam nadzieje,ze wszystko będzie dobrze;* uściski dla Kubusia:*

Cherie mały mojej siostry miał sesję do banku twarzy, no coś w rodzaju tego o czym piszesz i akurat to było tak,że musieli zapłacić za to bodajże 160 zł. zdjęcia miał w 3 różnych strojach, dostali płytkę z tymi zdjęciami(nie mogli ich na własną rękę nigdzie publikować przez rok) agencja zamieściła je na stronie,a potem to już zależy od tego czy komuś się spodoba twarz ;-)

ale miło po tym basenie :-) Jacek aż mruczy :-D
 
Cherie mały mojej siostry miał sesję do banku twarzy, no coś w rodzaju tego o czym piszesz i akurat to było tak,że musieli zapłacić za to bodajże 160 zł. zdjęcia miał w 3 różnych strojach, dostali płytkę z tymi zdjęciami(nie mogli ich na własną rękę nigdzie publikować przez rok) agencja zamieściła je na stronie,a potem to już zależy od tego czy komuś się spodoba twarz ;-)

To jest raczej pod tworzenie grafiki na strony internetowe, ulotki i ten cały e-marketing. Z ciekawości zadzwonię jutro do nich i wypytam o szczegóły.

Idę do łóżka, strasznie mnie męczy, podejrzewam że to przez Orgametril bo go zawsze wieczorem biorę... Dobrej nocy!
 
Patisia Współczuję :-(
Obejrzałam YCD i mi się oczy kleją, więc uciekam spać. Ostatnio ciągle niewyspana chodzę, bo nawet jak teoretycznie mogłabym dłużej pospać w dzień wolny od pracy i uczelni, to i tak moje dziecko wstaje ok.6. Jak tak dalej będzie, to chyba zacznę kłaść się o 21 :dry:
 
Patisia strasznie współczuję syt:( Biedny Kubuś..;*
Anetko jak się czujesz?

Trochę mnie nie było:) Dziękuję za życzonka:) Imprezka była bardzo udana:) No ale fajne towarzystwo to inaczej byc nie mogło. I prezenty mega udane:) uwielbiam praktyczne prezenciory:)

Dziś byłam z Martynią pierwszy raz w salce zabaw. Ale zły to pomysł był bo Martynia cierpiała na odparzenie dupci i ani siedziec nie chciała ani byc na rękach. Chodziła w różne strony i marudziła. Było fajnie, poszła na drzemkę w południe i zbudziła się z odparzonym dupalkiem:( Na szczęście mamy antybiotyk i działa cuda. Następnym razem na pewno Martynka będzie się dobrze bawiła:) Byłyśmy w jakimś całkiem niedawno otwartym miejscu, a nie w Nibylandii.

No i pogoda się nam zniszczyła, ciągle pada..
 
To ja tylko na chwilkę jeszcze wpadłam hehehe wróciliśmy puźno no ale remont prawie skończony jeszcze tylko pomalować kuchnie od góry i łazienkę zostało i jestem padnieta ale na bb musiałam wejść chyba jestem uzależniona od Was babeczki.

Patisia współczuję Wam kochana,biedny Kubuś ale będzię dobrze zobaczysz!
Vegas fajnie że imprezka się udała to pochwal się co to za prezenciory dostałaś.
Dobra uciekam miłej nocki i słodkich snów
 
reklama
Witam z rana. dzisja pobudkę mialam o 6.30, zawsze to lepiej niż o 6.:-D
Patisia Naprawdę współczuję, mam nadizeję ze szybko JKubuś z tej choroby wyjdzie.

wybaczcie dziewczyny ze tak nie wwzystkim odpisuję ale poprostu piszecie miedzy sobą tylko i nie wiadomo co pisac
 
Do góry