reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Cherie o cześć! rzeczywiście dawno Cię tu nie było ;-) opowiadaj co u Was ;-):-)

Vegas też mam ten problem z paznokciami.. nie dość, że się rozdwajają to jeszcze łamią :baffled: i też nie wiem czego używać.



Święta święta i po świętach, no i dobrze w sumie :-p My przed chwilą wróciliśmy do domu, Zuzia zaraz do łóżka i spać.. mam nadzieję, że szybko dzisiaj zaśnie.
Zuzka z prezentów zadowolona, tak już czekała na tego Zająca, że w końcu się doczekała :tak::-)
 
Cheri ooo to rzeczywiście kiepsko;/ Ja mam tylko -1 a zazdroszczę ludziom zdrowych oczy jak niczego innego;/
Domka na urodziny ciastolinę czy coś podobnego dostała jeszcze nie dawno pilnowałam żeby kolorów nie mieszała teraz mam w nosie jest jeden:p

Anetka
i super co dostała??
 
Cherie chociaż dałaś radę to posprzątać? :-p:-p

kasiek przede wszystkim swoją wymarzoną lalkę Barbie, wiesz, tą z pieskami :-p a tak to ciuszki, puzzle, słodycze :-p
 
Anetka no właśnie miałam się pytać co Zuzia dostała:-) Martyna też zadowolona z prezentów:-) Tyle, że dopiero od niedawna zakumała co to ten Zajączek w ogóle jest:-p
Cherie o to niedobrze jak oczy mają się gorzej. Ja jestem krótkowidzem, ale w brylach coś nie teges mi się widzi chodzić:-p Wolę soczewki.
 
Anetka jako tako, dobrze, że dywan do wymiany :-p
Vegas, ja póki co okulary tylko w pracy - oby tak zostało ;-)

Pomocy... Jak z niejadka zrobić głodomora?
 
Cherie ojej, nie pomogę, moja zjada strasznie dużo, aż się nadziwić nie mogę, że waży tylko 11kg:-p
 
Anetka tą co się kąpie pieski?? Super na pewno zadowolona:)

Vegas
ja w soczewkach latam tzn. nie cały czas bo na cały czas mam okulary ale jak gdzieś po za dom to tylko soczewki ale kiedyś kto by pomyślał o soczewkach tylko że do ślubu nie chciałam iść w okularach:p

Cheri
też nie pomogę bo moja nie jada tylko pora i buraki jej nie podchodzą ale zje a tak to wciąga wszystko:p A może niech pomaga Ci w szykowania jedzenia np. niech wrzuca marchewkę do zupy... Albo jakieś atrakcyjnie dekorowane rzeczy rób nie wiem bo nie miałąm problemu takiego

Domi zasnęła a nie mówiłam Wam coś jej się przestawiło i woła kupkę!! Jestem w szoku mam nadzieje że tak zostanie jutro jej obiecałam że pójdziemy do tesco i lale sobie wybierze bo i tak dostałam kaskę od prababci to nagroda za to wołanie będzie;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Vegas a Martynka co dostała?

Cherie to dobrze, że i tak wymieniacie ;-) Zuzka za to uwielbia brudzić siebie, najlepiej pisakami ;-) ostatnio tak się popisała, że przez kilka dni nie mogłam jej domyć :dry: to się w końcu wkurzyłam i kupiłam zmywalne pisaki, przynajmniej problemu nie ma :-)
A z niejadkiem Ci nie pomogę, bo i ja mam ten problem. Zuzia ostatnio prawie w ogóle nie chce jeść :baffled:

Kasiek tak, dokładnie te :-) pewnie, że zadowolona, od rana pieski kąpie :-p
Super, gratulacje :tak::-) oby już ciągle wołała.
 
Do góry