reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

* Nasze BRZUSZKI *

SonySony

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Lipiec 2011
Postów
3 362
Miasto
Śląsk
Kochane to i ja zakładam nowy temat, bo to w sumie już tuż tuż a zaczną nam wychodzić Nasze Kochane Brzuszki. Wrzucajcie i chwalcie się nimi. Która już odczuwa zwiększenie obwodu?
Ja jestem z tych przy tuszy i brzuszek mam, ale oglądam go każdego dnia czy aby nie wyszedł za bardzo. :-)
 
reklama
SonySony, ja już mam brzuszek jak w 4 msc od kilku msc :) ale po prostu na brzuchu odkłada mi się tylko na dole i na boczkach i to dlatego tak widać ehhh...
 
Dziewczyny ja dzis wrzuce fotke mojego obecnego- nie zmienil sie w zasadzie jakos znacznie- brzuch jaki mialam taki mam..maz mowi tylko ze na buzi sie zrobilam jak chomiczek:p
 
u mnie też juz takie wypuklejszy się zrobił :) ale jeszcze poczekam i fotki bede robic od konca 3miesiaca :)
 
Uff, a ja myślałam, że tylko mój tak nagle wydęło :-). Tyle, że podejrzewam, że to na razie od ciągłego jedzenia. Raczej szczupła jestem ale brzuch już mi się na boki powiększył i z przodu głównie na dole.
 
Ja narazie mam tylko swój prywatny brzuch przedciążowy ;D nie powiększył się raczej ale nie chce się wciągnąć na dole ;)
 
Oj mam to samo, wciągnąć się nie chce, czasami czuje się napompowana. Pewnie jak nam solidnie wysadzi to będziemy dokładnie widziały. Ciekawe kiedy będzie go ładnie już widać??
 
Nasz bobas jeszcze spokojnie siedzi za spojeniem łonowym :p Jedyne, co zauważyłam, to fakt,że będę niebawem musiała wymienić biustonosze, piersi mam tak wielgachne, że nawet mój M nie może wyjść z podziwu :p
Poza tym mogłabym jeść i jeść..staram się "napychać" owocami, oby tak zostało :) Waga jeszcze stoi w miejscu.

Mam taką malutką nadzieję,że do świąt już brzuszek się nieco rozrośnie :)
 
reklama
No i gdzie te brzuszki?
Chyba brakuje pierwszej odważnej :-p
No to niech będzie mój tłuścioszek - miał zostać odchudzony, ale się skubaniec znowu wybronił :sorry2:

5 tc, choć można by zwątpić ;-)

5 tc.jpg
 
Do góry