reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

* Nasze BRZUSZKI *

reklama
witamm sonysony widze że juz swojego bąbelka gratulacje :) ;-):-)masz przy sobie ja jeszcze czekam i nerwicy dostaje. kurcze mam kilka pytań powiedz mi czy rodziłas w rudzie śl. i jak tam wygląda z ciuszkami i wogóle dla dzidzi i dla mnie

hmm co do tych wyników o którchy kiedyś rozmawiałyśmy to mam WZW typ C dodatni przypałętał sie GBS na szczeście HIV ujemny

pozdrawiam
 
Limonka ja rodzilam w Gliwicach i chociaz na poczatek polozne ubraly w ciuchy sxpitalne to pozniej musislam przebrac w swoje. Odnosnie wirusa to jest wynik juz z dna wirusa czy tylko oznaczenie przeciwcial?
 
Do góry