reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

* Nasze BRZUSZKI *

reklama
bosmanka u mnie biała ściana od niedawna jest, ale nie mam białej koszulki w którą bym się obecnie zmieściła, no chyba, że pożyczę coś od D
 
Śliczne brzuszki łakomczuszki :-) I widzę akcja zdjęciowa wywiązała się. U mnie białej ściany też nie ma i ekspozycja moich ud w białych majtkach nie zachwyca mnie. :-) Ale pomysł pomysł na taki kolaż bardzo fajny
 
Spoko nie ma problemu, bo widzę że pomysł nie przypadł do gustu. Inaczej dałybyśmy radę sie dogadać w kwestii stroju i tła. I tak myślałam, aby przerobić wszystkie na biało-czarne. To na czym mi najbardziej by zależało to jednolite (raczej jasne tło) i jednolita koszulka i majty. Chciałabym pokazać najwięcej tyle co madziarena (w sumie stanik tez może być) i bez podpisów czyj, który brzuch! Tylko ja będę wiedzieć jak będą do mnie spływać maile, a jak powstanie kolaż to juz tylko właścicielka go pozna ;)

Czy ktoś jednak chętny jest? Jeśli tak to dajcie znać.
 
reklama
Do góry