reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Ja póki co jeszcze cały czas na brzuchu śpię. Ale już ostatnie podrygi. Larka daj linka do poduszki bo ja tak jak Ty nie wiem na jaki kształt się zdecydować :-)
 
reklama
Ja dzis zasnęłam o 4 dopiero jak maż wrócił do domu a potem śniło mi sie ze byliśmy na wakacjach gdzies w tych arabskich krajach masakra obudziłam sie z takim bólem głowy, dobrze ze dzis piątek i obiecałam sobie w pracy nie latać i robić wszytko wolno :)
 
Witam sie i ja od rana z rykiem tak mnie boli ze nie moge juz wytrzymać momentami dzwoniłam.do ginki kazała biegiem brac antybiotyk bo podobno u nas jakies paskudztwo panuje i nie ja jedna tak cierpie błagam pana Boga żeby choc troche mi puściło po tym antybiotyku tym bardziej że p/bólowo kazała brać mi tylko 3x500 paracetamolu a ja juz wzielam 4. I dopiero popoludniu moge wziasc nastepną. Najgorszemu wrogowi nie życze tak cierpieć.
 
Co tak masowo źle się czujecie... Pewnie pogoda nie pomaga. Papciarkowa, oby antybiotyk pomógł!
Ja dzxisiasj wiercilam się pół nocy i spoac nie mogłam a rano budzik bezlitośnie krzyczał mamaaaaaaaa :-)
 
Wiyam z rana :) Papciarkowa trzymaj sie kochana, duzo zdrowka. Oby szybko puscilo!

Meg, ja sie mecze wieczorem, zeby sie nie przekrecic na brzuch, a potem ku mojemu przerazeniu sie na nim budze. Chyba juz nie powinnam :/
U nas dzisiaj pelna wiosna, chyba wystawie lezaczek do ogrodka, przykryje sie kocykiem i wystawie buzie do slonca. Moze wkoncu pryszcze zejda :(


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Dziewczyny, ponoć wątek zamknięty jest "otwarty" i widać fotki. Z tego co wiem, aniaslu musi załozyc taki zamknięty wątek i oddać nam, będzie moderator i on nas Doda...
 
reklama
Liv ja pierwsza ciąża i brzuch jeszcze nie jest tak jak u niektórych z was i korzystam z tego spania na brzuchu :-) a u nas dziś pada i szaro za oknem
 
Do góry