reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Dzien dobry.
Witam sie po sniadanku ;)

Wlasnie wysłałam Meza na dzien otwarty do Mlodego do przedszkola a ja odpoczywam.
Strasznie mialam ciezka noc. Zoska w swoim lozeczku spala do 1 pozniej wparowala do nas i do rana budzila sie co chwile. W dodatku co M chcial ja wziac zebym ja mogla spac to sie darla tak jakby ją ze skory obdzieral i wchodzila na mnie sie przytulac. Poprzewalala mi sie bo brzuchu na wszystkie mozliwe sposoby. A teraz mnie boli.

Pisalyscie o spaniu na brzuchu, tez mam ten problem. Uwielbiam, a juz nie moge bo czuje sie jakbym na balonie lezala.
Wczoraj mialam pierwsza ciazowa zachcianke na takim poziomie ze w nocy lecialam do sklepu po pomidory bo mi sie chcialo kanapki z pomidorem, wszystko inne powodowalo odruch wymiotny. A dzisiaj dwa razy mialam wrazenie ze ruchy poczulam ale to chyba niemozliwe...
 
reklama
Cześć dziewczyny, życzę Wam dużo zdrowia i sił na zmagania z dolegliwościami. Mnie na szczęście nic nie boli, ale w nocy nie mogłam spać i teraz siedzę w pracy jak zombie :)

Od rana pada u mnie śnieg, wiosna robi chyba prima aprilis :eek: Właśnie, nabrałyście już dzisiaj kogoś? :biggrin2: Ja jeszcze nie, jakoś w pracy dziś poważnie ;)

Dobrze byłoby ustalić, czy masz wątek jest faktycznie zamknięty, zanim się tak rozpasamy na nim :D
 
Rybki musisz wejsc przez przegladarke normalnie zalovowac ise na swoim koncie wchodzisz w wiadosci w ten link I juz :-) I jak dasz obserwuj forum to na tel juz pokazuje
 
A więc tak weszłam w grupy i widzę,że jest wątek,ale jest też kłódka,czyli że zablokowany. Wejść się nie da
Screenshot_2016-04-01-10-27-26.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2016-04-01-10-27-26.png
    Screenshot_2016-04-01-10-27-26.png
    94,1 KB · Wyświetleń: 218
Matko z córką, doczytalam 50 stron, a nie było mnie raptem 2 dni! Szalone!

Piszę, żeby się wyzalic... Byłam u endokrynologa i mam kategoryczny nakaz zdrowego odżywiania się, żeby dużo nie przytyć... Jestem dopiero w. A przełomie 11 i 12tc a już mam graniczne ciśnienie 140/80. Dostałam skierowanie do kardiologa, który ma zdecydować czy leczymy czy jeszcze czekamy. Póki co mam mierzyć ciśnienie kilka razy dziennie i w razie wu na cito jechać do szpitala... :( zalamka, w poprzedniej ciąży nadciśnienie wskoczyło mi dopiero w połowie ciąży, a teraz takie jaja... No ale startuje z o wiele wyższej wagi, 104kg przy 180cm wzrostu :(

Nie dostałam zaproszenia na zamknięty, chyba za mało się udzielam :( tylko już naprawdę człowiek nie ma kiedy, ale nic, otwarty wątek też nie jest zły :)
 
reklama
Do góry