reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i zdrowie naszych maluchów

A my dostaliśmy od znajomych (on stomatolog) szczoteczkę curaprox, taką bardzo miękką i też myjemy ząbki.
 
reklama
Dziewczyny, pamiętacie jak pisałam o kłopotach skórnych Ninki. Na szczęście z brzuszka ustąpiły, ale pojawiły się na kolanku, taki placek skorupki. Kurde, od czego to może być? Myślałam o mojej diecie i nic ostatnio w niej nie zmieniłam, ani żadnych kosmetyków. Nie mam pojęcia i chyba wybiorę się do dermatologa, ale przeczekam epidemię grypy i innych choróbsk.
 
Annte: taka sucha skorka?? Neluska tez ma w paru miejscach! Mi powiedziano ze to przychodzi i znika! Nic powaznego tylko smarowac oilatum np :)
 
Anik, Jeanta dzięki. Smarowałam linomagiem i oilatum i nic nie pomaga. Wcześniej też minęło samo, ale ciekawa jestem jaka jest przyczyna żeby ewentualnie zapobiegać.
 
reklama
popieram was dziewczyny ta masc jest rewelacyjna, super dziala nawet na popekane piety hihih ja do tego wlasnie jej uzywalam :-D
 
Do góry