reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Pielęgnacja listopadowych Bobasów***

ja obcinam nożyczkami dla maluchów, z zaokrąglonymi końcami. Karmię cycem i gaba ma problemy żeby zrobić kupę sama.Bączki tak, ale kupa to ogromny problem... martwie sie:-(
 
reklama
Asix tez myslalam zeby zostawic moje polskie nazwisko, ale za dlugie mam i za ciezkie do wymowy dla anglikow, a raczej juz tu w UK bede zyla z malym to nie bede mu utrudniac zycia na starcie :-)
mam pytanie.....jak bylas u lekarza to przepisali ci lub kazali dawac malemu witaminy? bo ja tu czytalam dziewczyny ze podaja D3 i inne i sie dzis poloznej pytalam od kiedy moge zaczac dawac to powiedziala ze dziecko nie potrzebuje, ze wszystko ma w mleku :szok: a sama z tego co wiem to d3 powienno sie dawac zeby krzywicy dziecko nie mialo, zwlaszcza ze tu malo slonca, caly czas deszcz i deszcz
ja nie wiem czemu w tej angli wszystko jest na odwrot :wściekła/y:

kochana ja polskie nazwisko mu dalam no bo po tatusiu a imie dalismy macius tylko ze po angielsku bo juz tez tu mamy zamiar zostac to mu w papierach bedzie lepiej i w szkole

jezeli chodzi o witam.d3 to mi powiedzieli to samo ale ich olalam i od jutra podaje po kropelce witaminek -tesciowa mi z polski przyslala wiec mam. Bo rzeczywiscie tu jest malo slonca a znajomy lekarz powiedzial mojej tesciowej ze polki ktore mieszkaly z malymi dziecmi w angli i niepodawaly wit.d3 a potem wrocily do polski to najczesciej te dzieci mialy krzywice wiec on poleca-tak wiec bede podawac!!
 
dziewczyny moja mala dostala takich krostek na policzku jak pisalyscie
male syfki z czyms w srodku
ktoras byla u lekarza z tym? co powiedzial? jak to pielegnowac etc

help
 
dziewczyny moja mala dostala takich krostek na policzku jak pisalyscie
male syfki z czyms w srodku
ktoras byla u lekarza z tym? co powiedzial? jak to pielegnowac etc

help

Ja z tym byłam. Dostam maść z hydocortisonem, kwasem bornym a trzeciego składnika nie mogę odczytać. Działa super. Krosty znikają jak ręką odjął.
 
dziewczyny mam pytanko, moja dzidzia po urodzeniu miała żółtaczkę, nie była ona na tyle duża że by siedzieć dłużej w szpitalu pod lampami ale i tak spora (stężenie bilubiryny 223,8 w 4 dobie) po czterech tygodniach na początku grudnia to stężenie spadło do 97 a norma jest 17 i teraz mam dylemat bo przed nami pierwsze szczepienie na początku stycznia nie spieszę się do nich, wizytę u lekarza mamy planowaną na
21 XII nie wiem co lekarka powie ale ja wolałabym odwlec szczepienie do lutego żeby całkowicie tą bilubirynę mała wypłukała z organizmu, a co wy sądzicie?
 

Załączniki

  • 0016.jpg
    0016.jpg
    279,9 KB · Wyświetleń: 25
asix...a jak jest Maciek po angielsku?
tak z ciekawości pytam bo zielonego pojęcia nie mam:cool2:

Matthias-bardziej jednak podobal mi sie matthew no ale mamy juz mateuszka w rodzinie wiec nie wyszlo;-)


u malego znalazlam dzisiaj 2 male krostki na ramionkach-to sie przenosi z buzki czy co?? na polikach juz nie ma teraz glownie brodka i szyjka-tylko te wygladaja jak potowki a na ranionkach znalazlam biale:szok:

Inka -niestety nie pomoge:zawstydzona/y:nie mam o tym zielonego pojecia:no:
 
reklama
wczoraj byłyśmy u doktora...
podobno moj pokarm jest za tłusty i dlatego La nie może zrobic kupki...

ciągle nie wiem co jesć żeby jej nie zaszkodziło...
 
Do góry