reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

planowanie ciąży po zaśniadzie groniastym

reklama
Jestem po wizycie u ortopedy, dwie godziny z życia wyjęte :szok: Dostałam skierowanie na fizykoterapię, a jak nie pomoże to sterydy (blokada) No i tu mam problem, bo chyba w takim przypadku pocierpię sobie do końca ciąży a dopiero potem te sterydy. No chyba, że pani doktor mi powie, że to absolutnie bezpieczne.
A tak poza tym - bez zmian - jutro będę miała wyniki hcg, niby nic się nie dzieje i powinno być ok, ale czuję lekki niepokój.
Oby do jutra zatem, pozdrawiam cieplutko
 
Witam
Melduję: moja beta z wczoraj 18000 z groszami - czyli ok. Natomiast zaczęłam dzisiaj krwawić, właśnie kiedy wychodziłam z domu po wyniki. Oczywiście przerażona wróciłam, położyłam się i zadzwoniłam do lekarki - jeszcze zwiększyła dawkę duphastonu i kazała leżeć, więc leżę. Na szczęście krwawienie ustało ale boję się... Moje plany na najbliższą przyszłość - leżenie, leżenie i jeszcze raz leżenie. I oby we wtorek okazało się, że serduszko bije...
Trzymajcie kciuki, miłego wieczoru
 
Barbaro kciuki zaciśnięte! Który to tydzień kochana? Ostatnio na forum była babeczka, która miała krwawienie z powodu jakiegoś krwiaczka, ale już jest wszysko ok i ciąża rozwija się prawidłowo. Mam nadzieję, że będzie dobrze. Byle do wizyty. Pozdrowionka
 
Dzień dobry.
Leżę i nudzę się... Ale za to już jest czysto, nawet plamienia. Oby tak dalej.
Wiek to wg moich obliczeń to jakiś 6 tydzień, może przełom z 7. A lekarka mi jeszcze nie mówiła, to bardzo wcześnie było. Może spróbuję wstawić suwaczek, co prawda nie idzie mi to ale pobawię się i pewnie w końcu się uda. Ale tam chyba się to jakoś liczy :)
A może zrobię mężusiowi czapkę na drutach... Nudę zabiję :)
Pozdrawiam, całuski
 
Barbaro instrukcja wstawienia suwaczka :)

Wchodzisz na stronę suwaczków. Wybierasz tło suwaczka i rodzaj wskazówki a następnie wpisujesz odpowiednie dane. Przez to zresztą program poprowadzi Cię sam:) Gdy już wygenerujesz kod suwaczka kopiujesz BBcode (zaraz pierwszy na górze). Następnie wchodzisz w ustawienia swojego profilu. Znajdziesz wejście w ciemnozielonym pasku na górze, obok wyloguj się. Gdy wejdziesz do swoich ustawień otwierasz z bocznego paska: edytuj sygnaturę. Otworzy Ci się okno:edytuj sygnaturę, do którego wkleisz swój kod. Pod oknem jest przycisk zapisz sygnaturę i podgląd sygnatury. Najpierw lepiej sobie dać podgląd, który wyskoczy nad oknem edycji i wtedy widać, czy wszystko jest ok. Potem trzeba kliknąć zapisz sygnaturę i gotowe:)
Miłej zabawy! Pozdrowionka
 
Dziękuję :) Zjolu, przydały się Twoje wskazówki, bo wklejałam zły kod w złe miejsce:-D Ale teraz raczej już się udało.
Zdrowie na razie ok, ale dopóki lekarka mi nie powie, że jest ok, to wciąż trochę się boję. Byle do wtorku ;)
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry