reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

witam :d
oj chciałabym mieć 25 lat...ehhhh kiedy to było....
Wszystkiego co najlepsze Basia !
po Nystatynie ładnie schodzi :D wiec spokojnie...
nie nastawiaj sie od razu ze to celiakia .... spróbujesz za jakis czas znowu...jeśli sytuacja sie powtórzy..wtedy do specjalisty...
images

własnie cos cicho tu ostatnio? co tam u naszych ciężarówek ?
od pon najbliższego mąż w domu przez 2 tyg.. i nie wiem czy się cieszyc czy nie... przywykłam do samotności w domu ciszy...
 
reklama
Ewelia rodzicom tego chłopaka "jest przykro".


Agaulec, Aga tak zęby stałe, gdyby mleczaki to bym się nie przejmowała tak bardzo.


Venicee mnie dyrektorka powiedziała, że jej przykro i przeprasza i tyle. Najbardziej mnie wkurza, że są dyżury na korytarzasz pełnione przez nauczycieli a oni się przechadzają i plotkują i nie zwracają uwagi, że dzieci latają jak opętane, połowa z rozwiązanymi butami, jak tam wchodzę z małym to wciskam go w siebie bo jak nie raz jeden z drugim wlecą na Ciebie to Cię zmiotą z ziemi, po co są te dyżury??? To mnie wkurza, zero reakcji, pod ścianę ich poustawiać jak nie słuchają i niech stoją na przerwach to się nauczą, ja bym litości nie miała i nie dlatego, że mściwa baba jestem ale wkrótce komuś tam rękę czy nogę złamią i będą dopiero jaja a oni uważają, że niech robią co chcą a jak się coś stanie to powiedzą przepraszam i z głowy. Ja się martwię o martwicę zęba bo mu grozi, ma złamany na granicy nerwu niestety :( Teraz będzie nerwówka i do końca życia będzie miał problemy z tymi zębami a im ... jest przykro.


Basia wszystkiego najlepszego!! Kurcze z tym glutenem to kiepsko, że nie może jeść, teraz jest masa rzeczy bez glutenu ale te sprawdzanie ciągle czy jest czy nie ma glutenu ... trzymam mocno kciuki, żeby wszystko się ustabilizowało, żeby już mógł to jeść.


Aha, zębów nie da się uratować, trzeba nadlewać niestety.
 
Basia nam lekarka powiedziala odnosnie tych plam, ze sa dwie szkoly wprowadzania glutenu, albo nic, dopiero po roku( w razie wczesniejszych plam) albo po trochu mimo tych plam dawac, chyba, ze sie zaostrza i beda bardzo przeszkadzac, to przerwac.. ja wybralam ta druga droge, plamy byly, suche miejsca, ale nie jakos tragicznie, teraz jest ich coraz mniej i praktycznie niezauwazalne dla innych osob, ja je widze, ale np babcia nie;-) a gluten normalnie juz daje.. czasem jej cos wiecej wyskoczy, ale znika, wiec je juz praktycznie wszystko.. procz smazonego i niezdrowego.

odpisalam i musze leciec bo panienka wstala, 1.30 spania niezle:-)
 
TakaJ rozumiem cie ! normalnie jakbym o sobie czytała....
dokładnie przepraszam...a problem nasz i to na długo...
rozmawiałam z dobra dentystką...że jeśli zab jest utracony w duzym kawałku wtedy warto go zabrać i do soli fizjologicznej...i szybkooo do dentysty-sa przypadki ze te kawałki przyjmowały się i zab zespalał się :szok:..az w szoku byłam....ale u nas zeby w drobny mak poszły wiec...nadbudowa tylko wchodzi w gre póki szczęka rośnie pozostaje wymieniac ....i bedzie to trwało do 18rż lub nawet 20...potem można cos na stałe zrobić...
ile ja łez wtedy wylałam to moje...
na nfz chodzimy ..bo nie warto płacić za nadbudowe...bo to spada co jakis czas.... raz mielismy 10 mcy...drugi raz 6...a ostatnio 1 dzień ...:crazy:
głowa do góry ...! przytulam bo wiem ile to nerwów człowieka kosztuje...
Grinula 1,5 h nieźle :D
a co do ubezpieczenia w szkole w teh sprawie szkoda gadac...
 
Dzięki dziewczyny za życzenia ! :-)

Grinula, dzięki za odpowiedź ! Ja postanowiłam, że podam gluten znowu po wczasach, bo nie chcę żeby Kuba był wysypany nad morzem.. zobaczymy po powrocie.. ale mimo to, Kuba i tak czasem zje biszkopta, trochę chleba.. jak tak patrzy to muszę dać :-p

Taka j., tak to jest w szkołach niestety.. też widzę u nas jak dzieci biegają, a nauczycielki sobie rozmawiają.. ( nasze przedszkole znajduje się w szkole i często przechodzę w czasie przerwy po korytarzu), normalnie masakra..
 
Basia życzenia z całego serca
Taka j współczuję to jest masakra i nikt za to nie odpowiada
Mojej aws się przestawiło że spaniem 2dzień budzi się o 8:-) i w nocy 2-3razy ale to już nie problem co śpi w nami i tylko cyca się napije i śpi dalej u mnie upał już po 3godzinnym spacerze i teraz śpi ciekawe jak długo pozdrawiam
 
Venicee ja tak zrobiłam, do soli fizjologicznej dałam i zawiozłam ale po obejrzeniu tego stwierdziła, że nie da rady, nie znam się, może mnie oszukała, naciągła, nie wiem, jak tak to już nie pójdę do niej i też zacznę na nfz chodzić, zobaczę jak to u niej będzie, poszłam tam bo jest protetykiem estetykiem a zależało mi, żeby to dobrze wyszło. Nie wiadomo co zrobić, żeby dobrze było ale odnośnie szkoły to mam nerwy.
 
Taka j to masz przejścia a starszego boli
Moja lena spala dziś w dzień2razy po 2godziny może już jej się unormuje ten sen Iga wczoraj jej przyniosła klocki po sobie młoda na zabawę
 
Dziewczyny a jak u Was z praca, czeka na Was?
Moj kierownik jak bylam w ciazy mowil,ze czeka..a teraz powiedzial mi,ze nie ma dla mnie miejsca...
 
reklama
taka j wspolczuje ci, mnie by chyba szlag trafil, u mnie dziewczynka z rodziny niedawno zlamala reke na wfie, a byla tez sytuacja ze dziecko dostalo stanu przedzawalowego i stracilo przytomnosc bo kazali im biegac w upal i nauczyciel nie sluchal jak dziecko mowilo ze sie zle czuje, debile jacys w tych szkolach pracuja

my juz po wizycie u lekarza, bedziemy chodzic na rehabilitacje przez 2 miesiace bo maly dobrze nie siedzi i ma asymetrie, jak sie czolga to podciaga jedna noge tylko i jedna raczke a powinien na przemian, mysle ze samo by sie to tez unormowalo ale cwiczsenia napewno nie zaszkodza mu a wrecz pomoga

trzymajcie za mnie kciuki bo w sobote egzamin
 
Do góry