reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

cześć laski:-)
spanie u nas idealnie już kiedyś o tym pisałam młody w nocy budzi się około godziny 3-4 i później nad ranem około 6-7 i dalej śpi do 8-9 po przebudzeniu około 1 h znowu zasypia na 1h tak około 9-11 więc jak dla mnie to BAJKA:-) w dzień na spacerku 2h. + po powrocie dalej kima w wózeczku kolejne 2h już ma taki rytuał wyćwiczony. najbardziej aktywny jest między 16-21:tak:
wczoraj mieliśmy 2 szczepienie i znowu lżejsi o 5 stówek:szok: młody był baaaardzo dzielny dostał 5w1 i rota ukłucia nawet nie poczuł nawet nie zajęknął po wyjściu od razu zasnął i tak przespał prawie cały dzień:-) zważyliśmy koloska i młody waży 7100 i wzrost 65cm.taki mały klocuszek:-D
mlodam-pochwal się nam ciuszkami jak już je dostaniesz
 
reklama
flower, mam wózek podwójny :-). Z przodu śmiga Lila, a z tylu w gondolce Tymon.
Ale nie chodzę z nimi codziennie. Bo jak jest brzydko to zwyczajnie sama nie mam ochoty, a poza tym taka wyprawka dwójki trochę zajmuje więc jak mam ich ubierać, wyciągać wózek, itp. żeby po 30min wracać bo zacznie padać czy coś, to sobie daruje.
 
hej
ja tylko na chwilunie, nawet nie mialam czasu ws dokladnie poczytac
słuchajcie boje sie z emoja mala chyba zacznie niedlugo zabkowac, cala reke wklada do buzi a glodna nie jest bo cyca nie chce a nawet jak chwile popije to zaraz zasypia pozniej budzi sie i reka w buzie al enie placze jak to zwykle bywalo jak byla glodna...
 
hej
ja tylko na chwilunie, nawet nie mialam czasu ws dokladnie poczytac
słuchajcie boje sie z emoja mala chyba zacznie niedlugo zabkowac, cala reke wklada do buzi a glodna nie jest bo cyca nie chce a nawet jak chwile popije to zaraz zasypia pozniej budzi sie i reka w buzie al enie placze jak to zwykle bywalo jak byla glodna...

to normalne :tak: poznaje siebie a niby jak ma to inaczej zrobić? ;-) moja cały czas ma rękę w buzi a nawet dwie tam ładuje , tak bardzo że ma odruch wymiotny :baffled: ale nic się nie martw to jeszcze nie ząbki :-)
 
hej,

my dziś się szczepiliśmy. Radek ma 6350 i 65 cm. Trochę się zaniósł płaczem przy wkłuciu ale zaraz go zabawka zainteresowała......Do kompletu zabrałam Franka na bilans 6 latka i miałam mały młyn :-D.....ten się rozebrać, tego na wagę.......:baffled: na szczęście były dwie praktykantki lekarki i jedna się Radkiem zajęła a ja okiełznywałam mojego starszaka.

A ze spaniem u na różnie.......dryla wojskowego jak u muchy :-D u nas nie ma.......Ja nawet się dziwię jak ona to robi :szok:, bo mój póki co mało przewidywalny jest poza tym , że wstaje, 2 h aktywności, cyc, kima i tak w kółko. Mycie ok. 20 i zasypia 21,30.......ale w dzień to różnie sypia....Mam nawet wrażenie, że starszy był już na tym etapie bardziej 'poukładany'.....
 
JJ, trzeba mieć rękę do dzieci hahahah :-D
A tak serio, to jestem tak konsekwentna w swoich porach na poszczególne rzeczy, że chyba już młody nie ma wyjścia:D. Początkowo się opierał i np. ta drzemka 12-15 była 'ciężka' do utrzymania, bo chciał jeść, bo coś... Ale teraz? Odkładam go do łóżeczka ok. 12, 3 minuty i śpi bez zająknięcia do 15 ;-).
Lilę kładę zaraz po tym jak on uśnie, i też śpi zasadniczo do 15. I właśnie o to mi chodziło- żebym miała czas dla siebie. To tak bardzo dla mnie ważne(dla mojej psychiki :-D), że dokładam wszelkich starań żeby tak było. Poza tym, jak noc gorsza, to mam czas w dzień żeby się zdrzemnąć. Choć i na noce to nie powinnam narzekać.
 
Lana, niezla waga mlodego, lol! Osek dopiero 5,800 i jakis taki mikrus w porownaniu z maluchami z bb a brzuch mialam chyba najwiekszy!

U nas ze spaniem tfu tfu od tygodnia nie ma problemow. Zdarzaja sie marudne dni ale poza tym jest ok dzieki hustawce. Bez hustawki spi po 30min, jak go wsadze w hustawke to najpierw jakies 30min patrzy w zyrandol a potem spi dopoki jej nie zatrzymam, nawet 3h a moglby i dluzej. Jak wylacze hustawke to tak jak by mu ktos bateryjki znow wlozyl, 2 sekundy i oczy jak 5 zlotych!
Noce przesypia od 22 do 9 rano z przerwami na karmienie o 3:30 i 7:30. Ale to od wprowadzenia MM.
 
to normalne :tak: poznaje siebie a niby jak ma to inaczej zrobić? ;-) moja cały czas ma rękę w buzi a nawet dwie tam ładuje , tak bardzo że ma odruch wymiotny :baffled: ale nic się nie martw to jeszcze nie ząbki :-)
heheh ja to się z mojej śmieję, że mała bulimiczka nam rośnie bo już kilka razy zwymiotowała -na smoczka nie narzekam już że ciągle w buzi bo teraz to zaworek bezpieczeństwa:-D

JJ- na cycku chyba ciężej wprowadzić taki dryl co do godzin karmienia ale nie umniejszam sukcesu muchy

mucha -
sprytne z tym wózkiem!

przełożyli nam szczepienie z jutra na poniedziałek i jestem spokojniejsza o przygotowanie sobotniego przyjęcia - uff
 
reklama
Do góry