reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

hejka
oj spokoj straszny
paula tez mialam nadzieje ze moze w weekend sie uda ale niestety... czekam dalej
anna2101 ja bym pojechala na IP, zrobia wszystkie badania, posprawdzaja.. a moze sie okaze ze masz rozwarcie a skurczy nie czujesz jak jedna nasza kolaznaka hihi i juz zostaniesz i bedziesz rodzic..
ja mam termin na 25.08 i jak nie urodze do tego czasu to 25.08 mam wizyte u mojego gina -i zobaczymy...
 
reklama
beti -szczesciara.jak ja chce miec to juz za soba. ale mala cos sie nie spieszy. a boje sie jakkolwiek ingerowac w przyspieszenie porodu. jedynie delikatne rzeczy preferuje. a to niestety nie pomaga. zostaje mi czekac....
karolap-No to juz niedługo. duzo nas jeszcze zostalo?? ja to odliczam juz dni :) oby wszystko bylo ok by juz zadna niespodzianki nam nie zrobila.moja niunia jest juz bardzo duza. mam nadzieje ze usg sie pomylilo i wzy troszeczke mniej.Boje sie ze naturalnie nie zdlam urodzic :(
Skurcze jako takie są. kuje mnie w srodku od czasu do czasu. no i najgorsze te bole w pachwinach.
 
anna ja mialam ostatnie usg 6.07 od tamtej pory moglo sie wszystko kolosalnie zmienic wiec tak naprawde nic nie wiem, teraz sie strasznie wypina.. czasami pobolewa mnie podbrzusze, i sama niw wiem mialam przed chwila skkurcz czy co to bylo echhh
a mala czuje u gory na calej szerokosci brzucha - mam nadzieje ze nie zrobi mi numeru zadnego i ze glowka jest na dole itp...

beti a ty dlugo juz po porodzie jestes? sorki ze nie sprawdze ale tak latwiej hihi, bo ja mam tak napuchniete nogi ze masakra juz nawet wyciagnelam kapcie z torby do szpitala i wlozylam japonki bo i tak bym nie zmiescila sie w kapcie, myslalam ze po porodzie szybko zejdzie ..a tu slysze ze ty nadal opuchnieta hmm
 
Ostatnia edycja:
karolap- no miejmy nadzieje. Moja klucha w 35 tyg. miala wymiary 39tygodniowego :p:) hehehe.. mam nadzieje ze juz nie ma tak duzej rozbierznosci.
Co do glowki chwilami mam takie samo przeczucie. wierci sie strasznie. brzuch to w kazdą strone mi wypycha :)
skurcze mialam jakas godzinke temu.. teraz kompletna cisza.... to czekanie mnie dobija...
 
anna2101 odnośnie tego czy masz się zgłosić na IP, to chyba zależy od lekarza prowadzącego... ja byłam na wizycie w piątek, termin mam na dzisiaj, ale zapewne nic z tego nie będzie.... więc w razie czego od razu powiedział, żeby się pokazać u niego na wizycie dopiero w czwartek. Wówczas zadecyduje co i jak? Może zadzwoń na IP i spytaj co dalej... chociaż ja to już nawet nie mam zamiaru dzwonić tylko czekam albo na skurcze co 5 min, lub jak mi wody odejdą... Wcześniej nie uśmiecha mi się leżeć w szpitalu... bo może być też tak że cię zostawią, bo masz termin.... wtedy badania, usg - ktg-itd. a na drugi dzień się wychodzi jak jest wszystko ok.....
 
reklama
karolap a mój mały waży już 4038g aż się boję jak ja takiego klocuszka urodzę...... ale to cudowne pewnie, że dzidziuś jest już taki większy (napewno się mniej boisz z nim obchodzić....) Pzdr:)
 
Do góry