reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

anulek82 i nie bałabyś się skutków ubocznych?? Dokładnie tej depresji i zatrzymania okresu?? Mam wrażenie że żyłabym ze schizą że znowu w ciąży jestem;-) I biję się z myślami bo z drugiej strony wiem że to może być najlepsze wyjście ta Mirena....

Tonya Ty odważna jesteś:-) Ja na samą myśl o drugim dziecku wpadam w panikę....
 
reklama
beti rozumiem, ze to przytyk do mnie. nie podwazam opini mojego lekarza i widze, jak cierpi moj synek. zalaczam cytat ze str.
www.przychodnia.pl/bole/index11.php3?s=3&d=27&t=11

Termin i kolejność wyrzynania się pierwszych zębów mlecznych, czyli tzw. ząbkowania mogą być różne. Ząbkowanie może się opóźniać lub zacząć się wcześniej, niż w czasie 6 miesięcy od urodzenia się dziecka. Jednak u większość dzieci zaczyna ząbkować około 6. miesiąca życia, inne dużo później, nawet pod koniec pierwszego roku życia, lub sporo wcześniej – w 3.–4. miesiącu, a niektóre rodzą się z ząbkami.


żaden przytyk.... broń mnie Panie Boże.... ja tylko dodałam artykuł o ząbkowaniu a tam wyraźnie jest napisane to co ty napisałaś więc nie śmiem wątpić że twoje maleństwo zaczyna szykować się do ząbkowania a nawet śmiem podejrzewać że te nasze śliniące się maluchy właśnie się do tego szykują :tak:

Edit : ja mogę zapomnieć o baraszkowaniu z M. chociaż są podchody i próby to nasza córcia skutecznie nam w tym przeszkadza :-D:-D
a co do anty... ja biorę tabletki dla matek karmiących , biorę je ponad tydzień i chyba jest si . chociaż interesowałam się spiralą to jednak z niej zrezygnowałam , no niestety to nie dla mnie , za dużo było przeciw ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hejka
ja tylko tak szybko dzis moja cora mnie zaskoczyla!!! jak poczla spac pare min po 22 to spala do 4.45!!!! normlanie sukces, ja chce tak zawsze!!!!

co do seksiku... u nas narazie nic.. chociaz biore juz tabletki dla mam karmiacych- nie tolerujemy zbytnio gumki, u nas cisza mam wrazenie ze mojemu mezowi sie nie chce - zadnych podchodow itp... ja nie zaczynam wrazie jakbym sie nagle rozmyslila bo cos tam- rozumiecie?
 
Myszko u mnie to trochę inaczej wygląda, bo ja nie planuję więcej dzieci i taka wkładka na 5 lat to super komfort moim zdaniem...zakładasz i zapominasz...a co do skutków ubocznych to wszystkie środki mają( ooo gumki nie:-)), ja już nie karmię, więc jestem na Yazie i dzisiaj mi ginekolog powiedział że niewykluczone że nie dostanę okresu po ukończeniu pierwszego opakowania a nawet kilku kolejnych...także to jak ze wszystkim, nie ma złotego środka, kazda z nas musi wybrać najbardziej odpowiednie dla siebie rozwiązanie, ja np nigdy nie brałam tabletek i też się bałam skutków ubocznych, ale póki co(kończę 1 opakowanie) jest super, na początku miałam huśtawkę nastrojów, ale nie wiem czy to od tabletek czy od miesiączki??teraz już jest spokój, nie tyję, nic się nie dzieje i jestem spokojna, bo jestem zabezpieczona...
 
anulek, maggie......oj jakie wyrodne ;-)......a jeszcze tak wiele może się Wam odmienić :tak:. Ja też zawsze odpowiadałam na pytanie o rodzeństwo, że nie każdy musi mieć dwójkę dzieci. Potem jak sobie pomyślałam, że w dorosłości mój Fran nie będzie miał poza nami nikogo - a wiem jak fajnie jest mieć (mam brata i siostrę), do tego kontakt rodzeństwa podpatrzony u znajomych no i pytania synka, kiedy będzie miał brata albo siostrę, bo bardzo by chciał. A jak Radek podrośnie i zobaczę tą iskrę w oku i roześmiany pyszczek na widok brata wracającego ze szkoły....BEZCENNE.....

Zaraz śmigam na zakupy, potem robię się na booostwo ;-). Jutro chrzciny. Tort już M. zawiózł do knajpki, więc zostaje mi oprasować chłopaków i się zająć sobą :rofl2:
 
Tonya Ty odważna jesteś:-) Ja na samą myśl o drugim dziecku wpadam w panikę....

Za późno zabraliśmy się z M. do roboty żeby z drugim czekać. Mam już swoje lata a zawsze chcieliśmy mieć dwójkę. Jak nie uda mi się z ciążą w przyszłym roku to już chyba wcale. Tak się nastawiam od dawna więc mnie to nie przeraża :-)

JJ ​miłego świętowania!!!!
 
Tonya no to trzymam kciuki za starania przyszłe.......

maggie oj tam, oj tam ;-)

My się zdecydowaliśmy w końcu. Mamy dwójkę.Teraz już "warsztat" na strych wynoszę hehehe
 
reklama
myszka ja miałam założoną mirenę i teraz też założę. Okresu prawie wogóle tylko plamienia przez 3 dni, dobra sprawa na urlop nie martwisz się czy cię okres nie złapie. Mój lekarz mówił, że ja byłam ten 1% skutków ubocznych:zawstydzona/y: bo na początku po włożeniu bolała mnie głowa (przez około 2 miesiące) no i co miesiąc plamiłam przez 3-5 dni a u większości kobiet zdażają się plamienia rzadziej i krócej albo wcale. Ale i tak założę bo okres zawsze mam mocny i długi, więc te skutki uboczne jakoś przeboleję i na 5 lat będę miała spokój.
 
Do góry