reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
maggie moja waży 6600 i młodsza od Twojej o 2 dni (28.07) :szok: to wg wagi z mojej klocek, którym nie jest, bo waga urodzeniowa 4110 i dł. 59. Także to wszystko zależy od tego jaka dzidzia się urodziła.

K pojechał po mamę do Poznania, a młoda świruje... leżeć w łóżeczku nie chce...
 
Ostatnia edycja:
Skonczyl sie debradit i wrocily kolki :) nie spie od kilku godzin, maly na szczescie przy dzwiekach suszarki usnal :) dzis pedze do apteki, na szczescie wczoraj dostalam od lekarza recepte na zbawienny lek :) szkoda tylko, ze nic nie jest tak skuteczne jesli chodzi o zabkowanie....
 
Ostatnia edycja:
miriam współczuję kolek. Ja już od miesiąca nie podaję espumisanu, jem prawie wszystko w rozsądnych ilościach a Radkowi nic nie jest. Puszcza se bączki ale bez wysiłku więc spoko.Ale pociesz się niedługo 3 miechy i powinno być lepiej....
 
reklama
Do góry