reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki styczniowe 2013

Hej :) no ciekawego chyba nic. za 4-6 dni spodziewam sie @ , choc oczywiscie chcialabym by jej nie bylo,troche nawet podzialalismy no moglaby cholera nie przylazic. ale pewnie wyjdzie jak zwykle.
zaraz ide do kardiologa, od zawsze mam problemy z cisnieniem a dawno nie bylam wiec trzeba sie wybrac w koncu.
Co u Was dziewczyny?
 
reklama
U mnie tez nic ciekawego.czekam na tel z kliniki ech.... Na wszystko wiecznie czekam
Jutro ide na wieczor panienski kumpeli.bedziemy biegac po kregielni i po knajpach w uszach myszki mini na glowie masakra :-) ale przynajmniej na chwile sie odstresuje
 
a u m]]]]]]]]]]]]nie co/drugi dzień @...mam dosc bo z moim mezem jakos temat dziecka ucichł...do d....y naaprawde...za was kocane trzymam kciuki;)
 
Demsik mnie właśnie kończy się @. Choć cykl był obiecujący bo trochę starań było ale jak widać du...blada..
Jak z mężem? lepiej?

Waiting jak sytuacja?

W środę za tydzień jedziemy z podopiecznymi na wycieczkę do Chorzowa. Ciekawe jak będzie. Mamy w planie zoo i planetarium. Oby pogoda była.
 
Hey. Ja czekam dalej na tel z kliniki. Podobno zabrakło pieniędzy na refundacji i zabiegi są do lipca wstrzymane.juz nie mam siły czekać.mam nadzieje ze to nie potrwa długo bo patrząc na sytuacje polityczna i słuchając jaka to ja zbrodnie wyrzadzam to rośnie może byc
 
Kuźwa pisiory się dorwą do władzy i będzie nie dla in vitro bo dziecko jest traktowane jako należność anie jak dar - gdzieś czytałam. Banda debili, którzy nie wiedzą co to znaczy czekac na ten dar, się zeźliłam. Waiting oby szybko ruszyło
 
hej kochane ja po dluzszej przerwie- stesknilam sie niemilosiernie;))))))))))))))))))))))))))))))))))))
bylam za granicą na komunii z moim malym i dal rade nie bal sie byl mega odwazny;))))))))))))dumna mama;))))))))dziś upadł na rowerze i dwa wielki guzy na głowie i kilka otarć...cierpi bidulka...
netka i co tam w sprawach pisiorkowych?
mitaka melduj co i jak?
waiting jak się toczy droga do szczęśliwego finału?
 
Demsik no wreszcie jesteś. Widziałam zdjęcia na fb, chyba się synusiowi podobał lot?

Waiting co tam, dalej czekanie pewnie..

Mitakaco nowego?

U mnie w tym miesiącu bez starań, owu była chyba wczoraj lub przedwczoraj a seksik ponad tydzień temu. Ale pierwszy raz od dawna czułam, że mam owu, chyba to zasługa Inofemu, który piłam w tym cyklu, do tej pory takie odczucia na owu miałam tylko po CLO. W przyszłym cykl też będę piła i może w końcu uskutecznimy staranka :tak:
 
reklama
Wracam do Was. Nie staramy się za specjalnie ale nie zabezpieczamy, co ma być to będzie. Oczywiście pierwszy cykl dupa bo mam właśnie @ i bez dupka pewnie nic nie wyjdzie znowu ale po receptę póki co nie idę jeszcze.

Demsik fajnie Ci też bym sobie poszła do kina :)
 
Do góry