reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Mirka niestety znalezli gliste ludzka i przechodzimy kuracje, tzn ona i maz bo ja z malym nie i dlatego tez nie wiem czy to ma sens. dzisaj brali pierwsze tabletki a jak wielkie pranie codziennie urzadzam, posciel reczniki wsyzstkie ubrania i prasuje nawet majtki. nie wiem moze przesadzam ale chcialabym jak najszybciej pozbyc sie tego paskudztwa. niedawno sie dowiedzialam ze jej kolezanka z przedszkola miala 2 miesiace temu wlasnie tez tego robala, wiec zaczynam podejrzewac ze przyniosla to z przedszkola. koszmarna sprawa
 
reklama
Fifka dzięki, jutro jej przekażę bo w sumie szkoda by traciła na macierzyńskim (córcia ma prawie 9 miesięcy więc jeszcze 3 zostały), skoro L4 ma płatne 100%:) W sumie dość późno się tym zainteresowała...

Dona mam nadzieję, że szybko wyleczysz córę:) A długo ta kuracja ma trwać? Oj oby ta glista od razu się straciła:)


Dziś stwierdziłam, że muszę Julce zamontować na brzuszku jakąś ściereczkę do polerowania podłóg bo tak pełza że wszystko by lśniło jak ta lala;)
 
MALINKA z jednej strony gratuluje początków chodzenia , z drugiej nie zazdroszcze


FIFKA super ze remoncik na wykończeniu


SYLKA zgadzam sie w 100 % macierzyński do 3 roku zycia (marzenia)


My po sczepieniu zważone równe 8 kg.

Dzisiaj mała sama usiadła, ale noga tak jej sie plątała, że myslała ze upadnie. Jak sie ja posadzi siedzi juz stabilnie a dzisiaj proszę.
Pozycję startową do raczkowania tez cwiczy ale porusza sie dalej pełzając

Co do powrotu do pracy ja wracam tak na dobre po feriach zimowych czyli w lutym, gdyby nie staż w pracy mogłabym byc dwa miesiące dluzej, a tak męzul ma 8 tyg rodzicielskiego, a ja w listopadzie na jeden dzień do pracy i na uzupelniający wypoczynkowy. Tez mnie to troche przeraża, choć rok to chyba calkiem niezły moment, tak myslę.

Mała będzie z moim tatą więc bedzie jej dobrze a i nie siedze w szkole po 8 godziń. Nie lubię jak mam zebrania bo wtedy od rana do wieczora w szkole. No ale cóż na wychowawczy nas nie stać.... A tak mi dobrze w domu...

Mam nadziej , ze wszystkie chorutki marudki juz zdrowe
 
Sylka, tamtusia - cieszę się, że nie jestem sama z tym powrotem do pracy bo też czuję się trochę jak wyrodna matka :(

tamtusia - my wymieniliśmy już jedno karmienie piersią (po pierwszej drzemce około 11) na kaszkę jaglaną na moim mleczku z owocami (ściągam około 50-60 ml, dopełniam owocami do 120-150 ml). Jak mały to zje, nie potrzebuje już cycusia. Teraz pracuję nad wymianą jeszcze jednego karmienia (po drugiej drzemce około 14-15) na zupkę, a z czasem na dwa dania obiadowe. Tym sposobem planuję w ogóle nie podawać mm i karmić dalej piersią, gdy wrócę z pracy :)

Tina, sinlac słodki to smakuje dzieciom:) mój jak nie chciał jeść z butelki tak sinlac wytrąbił cały i jeszcze protestował, jak zabrakło :D

Malinka, a Ty gotujesz swoje mleko do kaszki? Czy kaszkę robisz na wodzie i potem mieszasz z mleczkiem? Też chce dziś tak spróbować. Już odciągnęłam troszkę mleczka i chcę jak się Lenka obudzi podać jej kaszkę 8 zbóż na moim mleku. Ona tak mało je poza moim cycem, że aż się boję, czy się to zmieni, zanim na wiosnę wrócę do pracy.
 
jagus tabletki dostali na 3 dni a za miesiac powtorzyc badania. ja wszystko piore i prasuje, nawet majtki zeby w razie czego zabic larwy czy jak to sie tam nazywa. dzisiaj 3 pranie sie suszy , jutro bedzei tak samo bo same reczniki i posciel to 2 pralki. a dziennie musze to zmieniac. a co do polerowana to tez o tym myslalam bo antek to mi nawet pod stołem wyciera:)

olich a dlaczego w listopadzie wracasz na 1 dzien do pracy?

Siva nie gotuj swojego mleka bo straci wszystkie wartosci odżywcze. kaszke ugotuj na wodzie i dopiero dodaj swoje mleko
 
Malinka, ja też dziś ściągnięte mleko podgrzalam w podgrzewaczu i dodałam kaszkę. Lenusia zjadła prawie 69 ml :)
 
Podziwiam.... Adrian wcina sinlac. Nie mam nerwów czasu i chęci na ściąganie mleka tym bardziej ze on jeszcze piers ssie po kaszy. A zjada ostatnio i czasem 180ml wiec nie mam szans tyle ściągnąć karmiac i tak co 3h piersią.
 
reklama
Do góry