reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

dziewczyny Oli już po przedszkolu, tweirdzi ze bylo fajnie i ze sie bawiła, nie płąkała, mówi ze jutro tez pojdzie:)

Akuku jak zdrowie?
 
reklama
Dzieki ze o zdrowko pytacie... Do doopu jest niestety. Cala noc nie spala, katar I bol gardla na maxa :/:/
Probuje sie kumnac, ale co mnie zmuli to lykam sline I az mnie trzesie. O 16.30 ide do gp I mam nadzieje ze przepisze antybiotyk bo nie wierze ze nic tam nie mam..albo ze gardlo lekko czerwone.

Dobraz zmykam sie kimnac, sorki ze nie odpisuje.
 
A, i przytyłam od pocz. ciąży już 5-6 kilo i zostałam w jednych portkach, więcej na tyłek nie wchodzi...

Antkinetka ja też mam problem ze spodniami tylko że moje wchodzą na tyłek dobrze tylko żadne na brzuchu się nie dopinają - może dlatego że zawsze nosiłam spodnie z wysokim stanem. Aha! No i broń Boże żeby mnie coś chociaż troszkę uwierało w brzuszek - zdarzyło mi się że szłam spać w 2-częsiowej piżamce a budziłam się ze spodniami na poduszce:-)
 
Ania - piję piję, wlewam w siebie na siłę wręcz.
Jagus - dzięki za radę, właśnie wyczytywałam, czy węgiel można z dzidzią. Jak dziś nie przejdzie to się zacznę węglem faszerować.

Bandyta - Jeśli chodzi o węgiel w ciąży to nie mam pojęcia zapytaj w aptece albo u lekarza? To ważne. Ja kiedyś myślałam że węgiel jest naturalny i nie szkodliwy i każdy może, a tu się okazuje że nieprawda. Moja mama choruje i leki które zażywa absolutnie nie mogą być brane z węglem bo nie przeżyła by tego.
Nie chce nikogo straszyć ale informacja ważna rzecz.

Anisen Gratulacje na Nowej Drodze Życia. Super, że wszystko wyszło. To ważne wspomnienia na całe życie:)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mozna smecte w aptece oytalam co i w dwoch aptekach mi farm. Powiedzialy ze smecta nie przenika do organizmu nie szkodzi dzieciaczkowi... Na koniec dzwonilam do ginki potwierdzila
 
Blanka. Najstarszy syn wierzy tez w robaczki w zebach. i ogólnie dentyste dobrze znosi. sam w chodzi na fotel rozsiada sie i ogolnie nie narzeka. no z srednim to juz byl problem bo nie chcial za Chiny buzi otworzyc wiec mu powiedzialam ze puki nie wyleczy ząbków słodyczy nici a że łasuch z niego nie samowity to podziało. i wyleczył. Jesli dziecko sie i tak boi dentysty to trzeba zmienic bo widocznie nie jest tak wrazliwy jak wyglada. z trzecim jestem na etapie wychodzenia. z grozo.. wrazliwy taki ze szok. puki co mu wyszły tylko dwa na dole.. a reszta niechce wyjsc.. i go wszystko po bolewa. i ztego powodu są nie przespane noce. z resztą dotej pory budzi sie dwa razy w nocy. :/
 
Co do smaków to ja bardziej zapamiętuję moje "wstręty".... Z Konradem miałam wstręt do Ketchupu... jak mąż wchodził do pokoju z pizzą polaną ketchupem to ja wychodziłam bo mnie aż ciągało na sam zapach... :no: Teraz mam wstręt do kotletów schabowych i mielonych... KOSZMAR! Na sam dźwięk tych słów robi mi się niedobrze... A z ulubionych rzeczy to z Konradem były to jabłka - jadłam po kg dziennie! A teraz nektarynki! (podobna historia)

Ja też nektarynki i brzoskwinie kupuje codziennie :-D
 
A ja mam smaka najwiekszego caly czas na mandarynki ( poki co w puszce), bounty i frytki mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm. Ogorasy jem, ale ja zawsze lubilam i zawsze duzo ich jadlam:p

A mnie dzisiaj dziewczyny tak brzuchol boli na doleee ze leze, a zaczelo sie rano jak pojechalam na badania, a wiadomo trzeba byc na czczo i bylam takaaaaa glodna, ze brzuch mnie rozbolal i tak mnie trzyma, az ciezko mi auto bylo prowadzic. No ale mała szaleje w brzuszku to sie ciesze:)))

Blue Ty chyba wspominałas o wózku Bebetto, my sie chyba tez zdecydujemy z tym ze bebetto Luca czy Luco:p Mój sie juz w sklepie na niego napalil a uparty jest

Akuku Ty sie kuruj kochana:**
 
Ostatnia edycja:
reklama
O wiedzisz czyli nie tylko Natan w robaczki wierzy:) Ale widać pomysł dobry i skuteczny! Działa a to najważniejsze. U nas było tez na zasadzie zapoznania sie. Tak sie umowilam z dentystka ,ze pierwsza wizyta zapoznawcza. Ale babka tak mila, ze posadzila malego na fotel zaczela go wozic w gore i w dól . I po zapoznaniu :) Bo mały otworzył buzie i stwierdził ze od razu niech sie zabiera za te robaczki!

U mnie bratowa była na kawie z córką a za razem moją chrześnicą . Właśnie odjechali, a my sie troche poobijamy i zbieramy sie z małym na dworek!

Dona a widzisz? Dobrze mała zniosła taką nowa sytuacje. Super:)

Akuku zdrowiej nam !
 
Do góry