reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

malinka, wczoraj robilam adania, jeszcze nie mamn wynikow, wiec nie wiem i nawet nie przyszlo mi to do głowy, jutro lub dzisiaj odbiore to sie okaze.

Dona pewnie duszno bylo w sklepie, uwazaj na siebie, bo takie cos moze sie zle skonczyc, gdzies walnie sie glowa albo co i nieszczescie gotowe
 
reklama
dziwczyny postanowilam zafarbowac sobie wlosy na ciemna czekolade i tak rozlgadam sie za farbami bez amoniaku bo to w ciazy podobno zdrowsze, a tu natrafiam na stronke w necie o mitach i faktach farb bez amoniaku. okazuej sie ze kazda farba musi miec cos co utrwala kolor i ten amonicak wcale nie wchlania sie do krwoobiegu i nie szkodzi płodowi chyba ze wchłąnia sie go w zamknietych pomieszczeniach ibardzo duzo. po drugie bardzo szybko jako gaz ulatnia sie z włosów. a ta druga substatncja wykorzystywana w zastępstwie amoniaku jest o wiele bardziej szkodliwa bo zostaje we wlosach do 24 dni i caly czas w tych wlosach dziala. co o tym sądzicie?
 
Dona ja też farbuję włosy normalną farbą - już dwa razy i za pare dni znowu :-D W poprzedniej ciązy też farbowałam.. tak jak Blue pisze nie wdychasz tego z tubki...
 
Dziewczyny nie chce Was stresowac, denerwowac, ani przelewac na Was mojego nastroju ani problemów, ale musze sie komus wyzalic:(!! A czasem lepiej wyazalic sie komus ,,obcemu" * choc juz nie do konca juz obcemu:(. Przed chwila wyszlam z wanny, stanelam przed lustrem i lzy zaczely cieknac mi po policzku. Moje cialo jest cale w plamach czerwonych, swedzacych, palacych. Tam gdzie nie ma plam czerwony mam odbrawienia skóry, wygladam jak dalmatynczyk:( Moja alergia nie daje mi spokoju. Na codzien zyje z tym , choc caly czas o niej pamietam bo swedzenie nie daje mi spokoju:(. Wiem, ze najwazniejsza jest dzidzia, która juz jest calym moim swiatem i kocham ja ponad wszytsko, ale przychodza takie dni jak dzis, ze patrz na sioebie i rece mi opadaja.:( Nie chodzi o to zeby sie zalamywac, bo wiem ze zaraz mi przejdzie poprostu czasem potrzebuje sie wygadac, a nie chce znow truc o tym samym moim nablizszym:( Szczerze? Czasem zastanawiam sie jak mojemu facetowi moge sie w tym momencie jeszcze podobac:( i to pewnie tez przez to tak niechetnie wychodze teraz z domu... ciezko mi, wiem ludzie maja gorzej, ale tak jak mowie potrzbeowalam sie komus wygadac... powiedziec ze mnie to strasznie boli:(

przepraszam
 
Tina biedaczko bardzo ci współczuje ale nie wyglądu, bo to przejdzie ale stanu ducha i swędzenia. mąż cię kocha więc nie zwraca uwagi na takie drobiazgi, a ty sie nie zalamuj bo jak tylko dzidzia przyjdzie na świat to wszystkie plamki zaleczysz i znowu bedzie pięknie. przykre tylko ze tak cię to swędzi. trzymaj się cieplutko i myśl pozytywnie

dziewczyny wystawilam dzisiaj ubranka dla dziewczynki na naszym targowisku. oczywiście ceny są do dogadania:), najchęntiej to wymieniłabym te ubranka na jakies chłopięce,
 
Tina tak bardzo współczuję... ja w ciąży z Konradem miałam coś takiego na twarzy... też nie mogłam na siebie patrzeć a bolało i swędziało jak diabli... :-( dlatego kochana naprawdę cię rozumiem... ale musisz być silna dla maluszka! Jak urodzisz to będziesz mogła w końcu zażywać leki i się czymś skuteczniejszym smarować...


Ja też mam już przygotowane rzeczy na targowisko dla dziewczynki :tak: Ale to wstawie wieczorem bo musiałabym dac opisówki
 
Tina strasznie Ci współczuję, na pewno się męczysz z tym, ale szybko zleci i będziesz mogła coś temu zaradzić. Nie ma nic co mogłoby chociaż na chwilę załagodzić swędzenie? Co do męża- on Cię kocha bez względu na to jaka jesteś :-) nie myśl w ten sposób i nie dołuj się bo wszystko wpływa na dzidzię :)
 
reklama
Podpisuje sie pod dziewczynami :) Napewno dla meza nie ma to wikszego znaczenia :) Ale wiem, ze moze to dobijac I czujesz sie czasami poprostu zle...Chyba kazda z nas czasem tak ma ze jak patrzy na siebie w lustrze to poprostu mialaby ochote wziasc mlotek I solidnie w nie walnac...I dobrze ze sie wyzalilas :) Pewnie troszke ulzylo :) I don't worry :) plamki w koncu znikna :) A swedzenia wspolczuje bidulko...Ale pewnie I ono w koncu minie :)
 
Do góry