reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

SALLI to ja zaliczam sie do tych jakby staruszek po cc ;)
Ja jak czytam o zachowaniu Oliwki to bez watpienia odstawienie od piersi jest najlepsze, co mozesz zrobic. Laura to tak macha raczkami i nóżkami, że ciężko ją do piersi przystawić.
Nie dawaj sobie wmówić, że butelkowa mama to coś złego.
Mój mąż, jak widzi, że Laura 24h wisi praktycznie na cycu a po MM jest grzeczna, spokojna i śpi to mówi, po co te karmienie.
Ludzie gadają, że dziecko na butelce jest chorowite. A to nie prawda. Moja siostra lezala z corcia w szpitalu to tam lezaly wszystkie dzieci karmione piersia a tylko jedno bylo na MM

MIEJSKI ja mysle, ze jak teraz udalo ci sie Kajtka zostawic na tak dlugo to w lutym bedzie jeszcze lepiej i bedziesz mogla wrocic na studia
 
reklama
A ja juz sie czuje jakbym wogle nie rodzila, tzn ja to po porodzie jak juz bylismy po cycowaniu to musialam sie umyc i zawiezli mnie na wozku bo bylam na morfinie jeszcze i , w lazience juz wstalam umylam sie wytarlam i sama na nogach wrocilam do sali, polozna sie dziwila ze po sobie czysto w lazience zostawilam i ze chodze jakbym nie rodzila przed chwila. Ogolnie bylam tylko podpuchnieta tam na dole, a od wczoraj juz nawet malej opuchlizny nie ma. Choc mnie nic nie bolalo przy siadaniu ani nic tylko jak sie podcieralam to tak dziwnie zvta opuchlizna bylo. Krwawie juz bardzo malo, wiec u mnie polog sie zaraz skonczy.


Kladziemy starszakow spac i zrobimy pierwsza kapiel Emilka.

No i juz po kapieli;);)
 
Ostatnia edycja:
Salli, witaj z powrotem :) Zdębiałam z lekka, jak przeczytałam o Oliwce i tych twoich lekach... Ale by cię załatwili ci szpitalni lekarze, matko i córko :( I też uważam, że dobrze zrobiliście z tą butlą...
Akuku, no to fajnie, oby małemu się spodobało pluskanie :)
 
AKUKU powodzenia przy pierwszej kapieli. Z tym krawieniem to ja juz kilka dni nic nie krwawilam a dzis czyli 11dni po znowu zaczelam.
A tobie to tylko dzieci rodzic ;)
 
akuku to gratuluje pierwszej kapieli i super ze tak szybko doszlas do siebie ;*

ja po pierwszym porodzie krwawiłam 3 tygodnie plus brudzenie :O

Marika super ze udalo sie ci z tym cc i teraz spokojnie mozesz sie zajmowac malutka ;*
jagus oby nie posłuchala ;D

no cleopatra urodzila wojtusia przez cc 9 dni po terminie super jak mój wojtek tez taki uparciuch to sobie poczekam ;OO?ha oby nie ..

a wgl widzial ktos malinke? onaostatnio chyba pisala ze czop jej odszedl i pozniej jej nie bylo? czy ja przeoczylam ? moze urodzila?
 
Marika,na pewno nie było aż tak źle;) bo mi chodziło o takie hmmmm jak bym tego nie nazwała,nie odda obrazu:) po prostu przed oczami mam wciąż jedną dziewczynę która aż do przesady się zginała i sprawiała wrażenie że...się ze sobą cacka. Taka przesada w tym okazywaniu bólu. Ja wiem ze kazdy ma inny próg bólu ale...dla mnie to było cackanie się ze sobą gdy trzeba wziąć się w garść i zająć istotka która sama sobie nie poradzi.
Mam nadzieję ze sie nie obrazilas.

Dzięki dziewczyny :)

Powiem Wam jeszcze ze mimo ze staram się trzymać twardo to czasem brzuch dokucza całkiem calkiem. No i zlecili mi zastrzyki przeciwzakrzepowe. Mam je...sobie robic sama przez 10 dni... Hmmm a ja nie lubię igieł... Heh,biedny pokluty brzuch...
 
hejka

widze dzis super dzien mamy 3 Mlauszki!!!

a u mnie nadal nic a nic...wrrwrrrwrrr jednym slowem ale dzis sie nie przejmowalam tym bo gonilam to tu to tam! sporo energi mialam na to latania;)
 
tymbareczka łacze sie z toba w bólu mamy ten sam termin ;O

sali hehe to takie same zdanei mam o tych paniach co byly tak zmeczone porodem ze nie bylo i m glupio zostawic po sobie cala zakrwawiona muszle ...ale oczywiscie ja nie rodzilam i to ja sobie musialam po nich wytrzec zeby usiasc na toalete , kurde wstyd nie wyobrazam sobie :O niektórzy to za grosz wstydu nei maja?:(
 
MAGSUS DIABLICA wszystkie trzymamy tu kciuki abyście jak najszybciej z maluszkami wrócily do domu zdrowiusieńcy

SALLI najważniejsze, żeby mała zdrowo rosła, bez cyca trudno:)

AKUKU gratulacje pierwszej kapieli...
jak cycuchy odblokowały się?

Ja dziś łóżeczko ubrałam... kombinezon na wyjscie wyprany- suszy się, chyba juz wszystko... choć znając zycie jeszcze sie coś przypomni.

My dziś zaliczyliśmy spacerek nad morzem, moje starsze dziecię usilnie próbowało sie skapać, na szczęście mu sie nie udało...
Padnieta jestem, ale znając zycie jak tylko wyladuję w łóżku odechce mi się spać
 
reklama
Salli rany to rzeczywiście numer z tych lekarzy ,no wiesz niby powinno sie im zaufać wiadomo,ale w tej stuacji to na prawde dali plamę,dobrze że Wasza intuicja nie zawiodła,że cos nie jest tak jak byc powinno,no i wcześniejsze uwagi pani neurolog.
UFFFFFff,kurcze wkurza mnie ten nacisk,że jak juz sie karmi butelką to jest gorzej-bzdura.
No twarda sztuka z Ciebie,ja to pewnie jakbym miala miec cc to raz że będę ,że tak powiem po.@#@$ na ze strachu to jeszcze będę chodzic zwinieta,choć to się okaże wszystko w praktyce :):tak:
Dużo zdrówka dla Was.


pUSTISZI kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

TO KTO MA bliż
szy termin do mojego,ja mam na 14 stycznia.
Stopy mam tak spuchniete takie parówy a ręce też jak ściskam dłoń to aż boli.


Co do toalet,to na myśl o szpitalu i toaletach mnie wzdryga,bo jak bylam ostatnio w szpitalu to za każdym razem zastałam zachlastaną krwią toaletę ,prysznic,no masakra.Pozycja na małysza i załatwiam się,ale po porodzie to siły będą na takie pozycje,brrrrrrrr aż mnie trzęsie....
 
Ostatnia edycja:
Do góry