reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Witamy sie i tak na szybko :)
Wczoraj do pozna projektowalam okladke plyty meza:) dzis pospalismy do 8 i sprzatanie,zakupy, obiad- codziennosc:) teraz pije kawke i odpoczywamy z Arkiem:)
Kaczuszka-sciskam mocno i trzymam kciuki zeby przeziebienie szybko minelo:)
 
reklama
Kasia widzę,ze masz spory wkład w sukcesy męża ;-)

Kaczuszka, oby katar szybko minął .

Siva wstawie foto po efekcie koncowym:p wracam do blondu, dzis był balejaż ale to jeszcze nie to czego mi trzeba .Odpoczną mi włosy po dzisiejszych zabiegach, zrobimy małe poprawki i juz licze ze bedzie dobrze! Nawet przez moment myslalam o ścięciu włosów ,ale sie powstrzymałam! Scielam konce i pocieniowałam.

To teraz wam opowiem co mnie dziś spotkało :p Teraz juz po fakcie to sie z tego smieje ;-)

Zatrzasnęłam się w lazience. Niby nic takiego ale mam klaustrofobię. Sama w domu z Filipem :szok:

Dostałam takiego ataku paniki :) Ciemno przed oczami miałam, a trzesłam to się jeszcze z godzinę po tym !

Teraz juz sie smieje ale uwierzcie mi ile stresu mialam to szok!
 
ło jej witam wśród żywych:sorry:
Dziękuję za życzenia powrotu do zdrowia-postawiły mnie na nogi:-D
Nadal nie jest najlepiej ale przynajmniej funkcjonuje-muszę wyboru dziś nie miałam:-p
Tak więc co to był za dzień...:eek:
Od rana cały dzień po lekarzach!Całą rodziną do rodzinnego,tylko mąż się wymigał,a my wszyscy chozi. Kuba w nocy już gorączkował,więc taka ogólna grypa nas dopadła...O!Ja tracę głos już i skrzeczę jak żaba:crazy: Wzięłam od razu całej trójcy skierowania na usg brzuszka,za tydzień mamy badanko-tak profilaktycznie ,ponieważ mieliśmy w rodzinie przypadek bardzo brzydkiego nowotworu u niespełna rocznego maluszka-męża brata dziecko,więc bliska rodzina...Tak więc wszystkie dzieci w rodzinie męża postanowiliśmy poddać badaniu usg:tak:
Od lekarza rodzinnego do laryngologa z Szymkiem(babsztyl jeden upewnił mnie tylko w tym że mam jechać prywatnie!),fakt wypisała mi skierowanie na usunięcie migdała ale to w zasadzie ja z tym wystartowałam,a dla niej to wsio ryba, nosz :wściekła/y: to nie ja jestem lekarzem,to ona powinna jakoś tak jasno się określić,a to było coś na styl chceta to mata...:crazy: i to pipka jedna wypisała mi nie do tego szpitala do którego chciałam...w dodatku w gabinecie siedziała jej koleżaneczka z którą przez internet coś tam kupowały a w miedzy czasie rozmawiała z drugą przez telefon,na biurku syf...Tak więc za tydzień jadę prywatnie to będę wiedziała co i jak bo nie chcę później mieć wyrzutów że to jest moje widzi mi się...
Tak więc od laryngologa udaliśmy się do alergologa z Jakubem-ma alergie na roztocza-czyli w domu mam mieć totalny brak kurzu-pościel zmieniana przynajmniej raz w tyg itd...:eek:
Także dzień zleciał na lekarzach ....


Ikasia fajnie że piszesz ,czekamy na wieści z połówkowego
Kaczuszka oj jej biedna Ty!!!Jak Adaś się ma?Może szybko się wykuruje,no ale plany niestety jak zwykle pokrzyżował :sorry:Aj tak to już niestety jest .Zdrówka

Siva i jak Lena się ma?Szczepiłaś ją tymi zwykłymi refundowanymi?Kurdę ja bym już chciała Zosiaka mieć zaszczepionego i z głowy,a tu dupa...A Foty Twe to po prostu o kutva mać!:-DSuper!nie wiem czy oglądasz barwy szczęścia ale przypominasz mi na nich Beatę z tego serialu:-D

Kasia gratuluję płyty męża,gdzieś można na internecie obejrzeć jego wysiłki?;-)

Blanka ja Cię rozumiem...i współczuję...też mam klaustrofobię...Może nie aż taką że w łazience mi ciasno,ale z solarium kiedyś uciekłam,to był mój pierwszy i ostatni raz :-D Nie wyobrażam sobie badania np.rezonansem...:sorry:

Malinka,Grudnióweczka
i wszystkim innych chorowitkom zdróweczka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Milusia zdrówka

Siva jestem ciekawa jak wyjda zdjecia. wklej pozniej jakies.

Blanka dzięki, własnie staram się być sobą chociaż to trudne w takiej sytacji.

Ikasia super że sie wreszcie odezwałaś. ciesze sie ze u ciebie wszytko dobrze, że ciaza cię uszczęśliwia, że Tymuś rośnie. ale to ładnie ci śpi.

Elama skąd ja znam ten brak miejsca w łóżku i wiezgajace nóżki mojej cóeczki

Malinka no wreszcie i ty się doczekasz nieprzespanych nocy:), no u nas cały czas wychodza tylko zęby z lewej strony. dodam ze nadal mnie to dziwi i niepokoi, ale nie chce w domu siać fermentu i lęki trzymam głęboko w swojej głowie. Malinka i zdrówka dla Maciusia i oby ten naczyniak zanikał

Siva i jak MMR?

Blanka to fryzjerkę zamówiłaś do domu? a co robisz z włosami

Kaczuszka to zdrówka i dużo siły
 
Milusia, to faktycznie przeboje z lekarzami dziś miałaś! Na alergie polecam Ci odczulanie metodą biorezonansu - Jula też miała na roztocza kurzu i po tym jak ręką odjął! Barw szczęścia nie oglądam, ale cieszę się, że Ci się zdjęcia podobają ;)
Blanka, współczuję przygody w łazience brrr
Po mmr na razie ok. Oby tak dalej.
 
A to moje zdjęcia z sesji i bransoletka z dziewczynkami :)
 

Załączniki

  • 1425495422285.jpg
    1425495422285.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 50
  • 1425495441482.jpg
    1425495441482.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 61
  • 1425495466593.jpg
    1425495466593.jpg
    13,4 KB · Wyświetleń: 48
  • 1425495484262.jpg
    1425495484262.jpg
    9,5 KB · Wyświetleń: 59
Milusia bajzel u lekarza to jakaś pomyłka... Zakupy przez internet? mogła się powstrzymać chwile!

A ze robicie badania bardzo dobrze, teraz tyle sie słyszy . nie zaszkodzi dzieciom usg.

U mnie solarium , winda, to jest mega wyzwanie :) Do auta do tyłu nie siadam jak nie ma drzwi :)

Włąsnie Siva jak mała?
 
Blanka hehe z tym siadaniem z tyłu auta bez drzwi to ja też:rofl2: Ja nie mam jakiejś strasznej-w windzie dam radę,ale jesli gdzieś jestem taka"zduszona" mam mało przestrzeni jak np solarium to koniec odpada:-D
Siva ! 1.co to jest ten biorezonans- wszystko o nim. 2.namiary na kupno bransoletek 3.zdjęcia dalej napisze -super!4.Oby mała ładnie spała po tym szczepieniu...
 
reklama
Do góry