reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale , lekarze, położne w KATOWICACH

reklama
Ja raczej wybiorę szpital w Mikołowie. Jest ktoś kto ostatnio tam rodził? Jakie wrażenia?



A masz lekarza prowadzącego z tego szpitala? Ja ani nie polecam, ani nie odradzam, leżałam tam w poprzedniej ciązy na patologii i po tym zmieniłam szpital i lekarza. Poprzednio rodziłam na Łubinowej w Katowicach i teraz też tak zrobie
 
A masz lekarza prowadzącego z tego szpitala? Ja ani nie polecam, ani nie odradzam, leżałam tam w poprzedniej ciązy na patologii i po tym zmieniłam szpital i lekarza. Poprzednio rodziłam na Łubinowej w Katowicach i teraz też tak zrobie

Tak, prowadzi mnie dr. Student, nie wiem czy będziesz kojarzyła? Wiadomo, że ile kobiet tyle opinii, ale warto je wszystkie przyjąć do wiadomości. A jak jest na Łubinowej?
 
Tak, prowadzi mnie dr. Student, nie wiem czy będziesz kojarzyła? Wiadomo, że ile kobiet tyle opinii, ale warto je wszystkie przyjąć do wiadomości. A jak jest na Łubinowej?

Nie kojarze, poprzednią ciąże do 20 tyg prowadziłąm u dr Czekańskiej-Karel z Mikołowa, ale później przeniosłam się na Łubinową do dr Wieczorka, teraz całą ciąże tam prowadzę. Poprzedni poród i opiekę wspominam dobrze, mam nadzieję ,że teraz też tak będzie. Tobie też życzę wszystkiego dobrego bo to już niedługo.
 
illusion87 mnie także prowadzi doktor Student jesteś z Orzesza/Mikołowa czy gdzieś z dalszych rejonów ??
Także planuje rodzić w Mikołowie to daj znać jak Ty już tam urodzisz bo jestem ciekawa opinii odnośnie tego szpitala.
 
illusion87 mnie także prowadzi doktor Student jesteś z Orzesza/Mikołowa czy gdzieś z dalszych rejonów ??
Także planuje rodzić w Mikołowie to daj znać jak Ty już tam urodzisz bo jestem ciekawa opinii odnośnie tego szpitala.

Jestem z Katowic, ale urodziłam się w Mikołowie:). Dużo dobrych słów słyszałam o dr. Studencie i dlatego zdecydowałam się do niego chodzić, czego z resztą nie żałuję:). Jasne, dam znać jak już będę PO :)
 
illusion87 ja do dr. Studenta chodziłam już na długo przed ciążą i chwaliłam go sobie bardzo jako lekarza, więc jak zaczęłam podejrzewać ciążę to nie było mowy o innym prowadzącym niż on :)
Życzę Ci spokojnego i bez komplikacji porodu bo widzę, że już lada momencik i będziesz miała swoje Maleństwo na rękach :)
 
Ja szpitala na Łubinowej nie polecam. Chyba, ze jesteście pewne na 100%, ze poród odbierze lekarz prowadzący ciążę. U mnie odebrał inny i tak mnie wyłyżeczkował, że dwa razy wracałam na kolejne wyłyżeczkowania z ostrym zapaleniem macicy. Zreszta po tej przygodzie mam problem z donoszeniem kolejnej ciąży (zrosty w macicy).
Poza tym incydentem to ogólnie jest to przyjemny szpital, pokoje dwuosobowe z telewizorem. W nocy opieka studentek nad maluchami. Ale wypisali mnie z dzieckiem w 3 dobie mimo, że było widocznie żółte z podwyższoną bilirubiną. Ale ani słowa na ten temat nie powiedzilei tylko dostałam ochrzan od ich neonatologa, ze przez to dziecko spadło na wadze i musze dokarmiac sztucznie.
 
reklama
Hejka... tez slyszalam malo pozytywnych opinii o Lubinowej... rodziła tam moja kumpela - miala jakies komplikacje podczas porodu i wyladowala na Ligocie, Na Raciborskiej moja kuzynka otrzymała w prezencie gronkowca...:/

Ja w tej ciazy lezalam juz 3 razy w szpitalu i za kazdym razem w bogucicach - mialam zakladany szew na szyjce macicy, potem dostalam sterydy na rozwoj pluc dziecka i dwa tyg. temu lezalam na obserwacji szyjki znowu... - szpital nówka pewex - do tego super położne, poszlam sobie pozwiedzac porodówke - też super :), kilka moich kolezanek tam rodzilo i bardzo polecaja :)
 
Do góry