reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

Ja tez juz po wizycie usg, mój maluszek waży 3240g więc jest taki średni:tak: Wody ok, ułozenie bez zmian i tak ogólnie wszystko w normie.
sami,clodi gratuluje dużych i zdrowych dzieciaczków:-)
 
reklama
clodi super wiesci, synus duzy, ale wazne, ze zdrowy :-)

bulkaasia gratuluje super wiesci :tak:, moj synus tez sredni, w sobote bede miala wizyte to zobaczymy ile wazy :)
 
Ostatnia edycja:
Ja też po wizycie .... /Wszystko jest super okej ... szyjka się już dalej nie skróciła dalej ma 1,5cm ... no i dzisiaj mi ginka powiedziała że będe miała cc, więc nawet nie pobierała wymazu na paciorkowca. Za dwa tygodnie czyli 11 grudnia kolejna i ostatnia wizyta i pewnie po tej wizycie dowiem sie daty cc, ale wspominała coś że jakieś 3-4 dni po wizycie bedzie cc. Czyli muszę sę kulać prawie do terminu :nerd: ... no chyba ze samo sie rozkreci wczesniej:happy:

A no i schudłam 1,5kg czyli na plusie 9,5kg:-D
 
Super wiesci dziewczeta :)
Lili faktycznie dluga zwlekaja z ta cesarka powinni Ci zrobic tego 11.12 albo w pierwszym tygodniu grudnia...
 
Gratuluje udanych wizyt i oby czas do rozwiązania szybciutko wam zleciał już niedługo wszystkie będziecie cieszyly sie swoimi dzieciaczkami:-)
 
Bulkasia, Clodi, Lilith widze ze wy tez dzis terminy mialyscie no i super ze wszystko ok :tak:
Lilith
no dlugo ci ginka na cc czekac
Mary-mary ja mam 170 wzrostu, przytylam od poczatku ciazy niecale 10kg, praktycznie tylko brzuch mi urosl, moj pierwszy synek urodzil sie 3 tygodnie przed terminem i wazyl 3830g

mi na ktg wyszedl jeden skurczybyk, glowka jest ponoc bardzo nisko, zreszta czuje to...szyjka miekka ale zamknieta
 
reklama
Dziewczęta gratuluję udanych wizyt:-)

Lil a czemu jednak cc?

clodi i sami no macie co nosić hehe;-)
clodi fajnie że lekarz dał wam taką możliwośc wyboru, też bym tak chciała żeby mi powiedział że mam przyjsc tego i tego dnia na jego dyżur i zadziałamy.

Dziś wizytowo było bo i ja tez po wizycie :) Mój maluszek waży 3400, szyjki u mnie niet, całkowiecie zgładzona no ale tego sie spodziewałam, tak miałam i poprzednio. Oczywiście rada - jak zaczna sie bóle to nie czekamy tylko gnamy do szpitala, no poprzednio tez taka rade miałam - efekt taki ze i tak ledwo zdążyłam - na co gin - najwyżej urodzi pani w domu:sorry2:super! bomba! .......:baffled: wymaz na paciorka pobrany, w poniedz. ide na ostatni upust krwii i 11 podobnie jak Lil jak nie urodze to wizyta kolejna:tak:
acha i co jeszcze - cisnienie mi wariowało bo było 140/80 :szok: i zalecenie mam mierzyć 3xdziennie no ale mierzyłam przed chwila i oczywiście już było 109/65 nie wiem czemu mi tam tak skcze, wydaje mi się że sie nie denerwuje ale jednak chyba emocje gdzies sie w środku kotłują:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry