reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trojaczki

Witam wszystkich na forum. Gratuluje trojaczkow i ja tez sie pochwale, ze bede mama trojaczkow.
Po trzech miesiącach od poronienia pierwszej ciazy dowiedzialam sie znow sie udalo. W walentynki mialam wizyte i lekarz stwierdzil ze beda blizniaki.
Po 4 tygodniach inny lekarz znalazl jeszcze jedno dzieciatko i SZOK. Pol dnia sie trzeslam i nie wiedzialam co sie ze mna dzieje.
Teraz juz jestem w pelni szczesliwa ze takie szczescie nas spotkalo.....
 
reklama
Witam wszystkich na forum. Gratuluje trojaczkow i ja tez sie pochwale, ze bede mama trojaczkow.
Po trzech miesiącach od poronienia pierwszej ciazy dowiedzialam sie znow sie udalo. W walentynki mialam wizyte i lekarz stwierdzil ze beda blizniaki.
Po 4 tygodniach inny lekarz znalazl jeszcze jedno dzieciatko i SZOK. Pol dnia sie trzeslam i nie wiedzialam co sie ze mna dzieje.
Teraz juz jestem w pelni szczesliwa ze takie szczescie nas spotkalo.....
Cześć. Gratuluję. Moja reakcja była podobna tylko ja od razu dowiedziałam się o trójce.

A u ciebie to też naturalny cud?
Na kiedy masz termin? Chyba jesteśmy na podobnym etapie :)
 
Dawno już nie pisałam co u nas. Dzisiaj zaczynamy 13 tydzień. W poniedziałek mam prenatalne. Na czwartkowej wizycie wszystko w porządku. Nasze cudeńka maja kolejno 39,5mm, 41mm i 43mm trochę malutkie i mam nadzieję, że ten najmniejszy urośnie do poniedziałku, żeby można było wszystko powierzyć dokładnie na usg prenatalnym
Jedno chyba spało a dwa sobie fikaly i machaly rączkami
 
Ostatnia edycja:
Kimmy, u mnie zupelnie naturalnie, bez leczenia itp. Dlugo namawialam narzeczonego na dziecko - 8 lat temu stracil 3-miesieczna coreczke. I za pierwszym razem (a wlasciwie 2 podejsciem) cud- udalo sie
 
Moniaa jesteśmy w podobnej sytuacji. U nas też zupełnie naturalny cykl. Najpierw kilka miesięcy starań na "luzie" a w cyklu kiedy zaczęłam mierzyć temperaturę, obserwować śluz i owulacje od razu się udało. I termin też mam na 1.10 :D tylko ja jakoś inaczej liczę te tygodnie. Na innej stronie pisze mi, że to już początek 13 tygodnia. A koniec 12 tygodnia.

Kiedy masz prenatalne? Czy już miałaś?
 
Prenatalne mam w środę. Kolejna wizyta 29.03. Do tej pory mialam 3 wizyty u 3 roznych lekarzy.... Mam nadzieje ze w koncu zostane u jednego ale nie wiem jak to jest w przyszpitalnej poradni....
 
Prenatalne mam w środę. Kolejna wizyta 29.03. Do tej pory mialam 3 wizyty u 3 roznych lekarzy.... Mam nadzieje ze w koncu zostane u jednego ale nie wiem jak to jest w przyszpitalnej poradni....
U mnie też różni lekarze. Prowadzę ciążę u swojego gina ale prenatalne będę miała w tej samej przychodni ale u innego lekarza z certyfikatem. (bo mój nie ma) a drugie prenatalne będę miała w szpitalu ale usg będzie robiła pani. A ogólnie moim prowadzącym jest ordynator oddziału patologii ciąży. Tam dostalam skierowanie od mojego gina
 
Ja nie moge niestety u swojego, to on znalazl naszego 3 dzidziusia. Mowil ze pierwszy raz w swojej karierze spotkal sie z trojaczkami..... Tez byl w lekkim szoku no i skierowal mnie od razu do poradni w szpitalu
 
reklama
Mój trojaczej też nie prowadził ale sporo blizniaczych. A wiem, że ten w szpitalu już prowadził takie ciążę trojacze więc jestem spokojniejsza :)
Teraz tylko trzeba jak najdłużej wytrzymać.
A można wiedzieć z jakich okolic jesteś?
 
Do góry