reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

utalentowane staraczki :) hafty, szydelko, rysunki i inne :)

kasiuleczka slicznosci,juz na blogu ogladałam wczesniej:)))
No to inspiruj sie na swieta...ja na keirmasze robie,dla znajomych no i dla siebie:)))
 
reklama
Kasiuleczka dodalam Cie do obserwatorow bloga teraz bede na biezaco ;)
A to moje ostatnie dzieło :)
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    65,4 KB · Wyświetleń: 29
  • 2.jpg
    2.jpg
    63,1 KB · Wyświetleń: 26
DOTKA wow juz rok strzelił, a pamietam, jak pokazywałaś mi foty jak dzidzia sie urodziła. Super kartka, troche sie dziwię, ze nie niebieska ha ha ha aha ha aha aha , a muffiny z jakiego przepisu? Od Devi?

Dawno mnie tu nie było, ale mam mało czasu naprawde. Oto kocyk w kolorach pasujących do sypialni (nie mojej). Płci dziecka nie znam, bo jeszcze go w sumie nie ma;-), ale pozniej nie bede miała czasu dziergac, wiec musiałam to zrobić teraz.
 

Załączniki

  • IMG_4459.jpg
    IMG_4459.jpg
    51,7 KB · Wyświetleń: 24
  • IMG_4461.jpg
    IMG_4461.jpg
    44,4 KB · Wyświetleń: 23
reklama
Witam :)

Dotka kartka cudna... różowiutka :)
Amalfii ładny kocyk, musiałam się przypatrzeć, żeby dostrzec kolory, ale rozpoznałam bezbłędnie ;)
kasiuleczka widzę, że oprócz "włóczkowych" zdolności masz też zdolności cukirenicze! Cudo!

Wrzucam foty.
Czapa zrobiona na drutach. Ściągacz wyszedł mi zbyt luźny, ale już wiem, gdzie popełniłam błąd.
dsc04172d.jpg



No i przyszły moje ksiązki. Jestem bardzo z nich zadowolna. Ciągle je przeglądam i kombinuje co by nowego zrobić ;)
dsc04168bu.jpg



No i w związku z powyższym obkupiłam się :)
dsc04169j.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry