reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w czasie ciąży oraz powrót do formy po niej :-)

Dziewczyny ale z Was laski!!!:szok::szok::szok:

Ja do wagi sprzed ciązy mam 2 kg na +:sorry:,a to i tak ostatnio 2 zrzuciłam:-p.
Ja to nigdy szcupła laska nie byłam, no może po ciązy z Maćkiem to wtedy ważyłam 55 kg i uważałam się za mega chudą:-D teraz mam 60 kg i 164cm.
Brzuch do wymiany;-),ale nigdy płaski nie był.
 
reklama
Ja waze 53 czyli tyle samo co przed ciaza ale moj brzuch mi sie nie podoba...nigdy nie mialam plaskiego,teraz jak stoje tez nie jest zle ale najgorzej jak siedze a, ze mam tendencje do gabienia sie to ten brzuch zawsze mi tak wywali...
gola ty na zywo wydajesz sie byc jeszcze chudsza niz na zdjeciach:-D
onanana moja pierwsza mysl jak cie zobaczylam to ze na forum tak narzekasz na figure a jestes mega chuda:-D
mycha bardzo ladny brzuszek:-)
 
a ja ważę 56 kg (tyle ważyłam w czasie studiów prawie 10 lat temu :-)), także się cieszę, bo przed zajściem w ciążę sobie folgowałam i startowałam z 62 kg a w ciąży porzybrałam o zgrozo 20 kg!!:szok::szok::szok:
 
reklama
U mnie bez zmian tj 52kg przy 160cm wzrostu i brzuch wystaje jak wystawal jakbym byla w 3msc ciazy co najmniej. Ale spodnie mi z tylka leca to znak ze jednak trozszke zeszczuplalam.
 
Do góry