reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

Wróciłam :-D dzidziuś zdrowiuteńki, serduszko w normie, normalnie ryczę ze szczęścia :-D waży 422g i oczywiście schował to co ma między nogami :sorry2:mimo że pan doktor oglądał z każdej strony, tak więc u mnie w dalszym ciągu Kinder Niespodzianka.
Pierwszy raz widziałam swój Cud w 3d a poza tym mam nagrane całe badanie na płytce. Więc sobie oglądam i już mi się wcale spać nie chce...
Aniu Kochana gratuluję z całego serca :*
 
reklama
Wróciłam :-D dzidziuś zdrowiuteńki, serduszko w normie, normalnie ryczę ze szczęścia :-D waży 422g i oczywiście schował to co ma między nogami :sorry2:mimo że pan doktor oglądał z każdej strony, tak więc u mnie w dalszym ciągu Kinder Niespodzianka.
Pierwszy raz widziałam swój Cud w 3d a poza tym mam nagrane całe badanie na płytce. Więc sobie oglądam i już mi się wcale spać nie chce...

Gratuluje Aniu! Masz jakieś fotki? Pochwal się :-)
 
Dzięki dziewczyny za kciuki :)

Aniu fajnie że Twoja dzidzia zdrowa :)

A czemu piszesz on o dzieciątku :D

Piszę on - bo to mój kochany Dzidziuś :) i póki co tak o nim myślę, nie jako ona - córeczka czy on - synek, ale Dzidziuś.

Zdjęć nie mam. Bo wszystko mam na płytce. Najgorsze jest to, że u siebie na lapku nie mogę płyty otworzyć i czekam, aż mąż z pracy wróci, żeby sobie Dzidziusia pooglądać. Może później wrzucę kilka ujęć z filmu :) mam w sumie tylko takie maciupkie zdjęcie buźki w 3d na opisie badań, ale mało co widać na nim.
 
Alex gratuluję synka!!! Mój brzuszek też zmienia rozmiary, rano mały wieczorem większy. Rozmiar się zmienia w zalezności od tego co zjem :tak:
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt, już prawie wszystkie wiecie kto mieszka w Waszym brzuszku. Ja jeszcze nie wiem;/ 5.02 mam wizytę i liczę że się dowiem. U mnie już 10 kg na plusie;/ policzyłam ile kalorii spożywam to poniżej 2000 więc nie wiem skąd ta waga;/ może dlatego że dwójka siedzi u mnie w brzuszku ;)
Pewnie tak, po porodzie zgubisz :)

Wróciłam :-D dzidziuś zdrowiuteńki, serduszko w normie, normalnie ryczę ze szczęścia :-D waży 422g i oczywiście schował to co ma między nogami :sorry2:mimo że pan doktor oglądał z każdej strony, tak więc u mnie w dalszym ciągu Kinder Niespodzianka.
Pierwszy raz widziałam swój Cud w 3d a poza tym mam nagrane całe badanie na płytce. Więc sobie oglądam i już mi się wcale spać nie chce...
Serdecznie gratuluję!!!!!!

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty &&&&&&&& i te ż proszę o kciuki bo dzisiaj połówkowe i mi się stres włącza.
 
reklama
Do góry