reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

Witam

Ja mam wizyte 2 czerwca, wizyte mialam juz 20.05 ale nic widac, niby cos jest ale jeszcze trzeba czekac wedlug @ juz to 6 tydz. ale owu byla 2 tygodnie temu bo cykle dlugie;/
 
reklama
uploadfromtaptalk1432398114027.jpg
To moja mala kropeczka :-)
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1432398114027.jpg
    uploadfromtaptalk1432398114027.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 278
Hej dziewczyny, u mnie dwa pozytywne testy, beta powyżej 1000 i w środę po południu pierwsza wizyta u ginekologa, chciałabym żeby było widać cokolwiek, abym tylko nie musiała dłużej się martwić ;) ale według miesiączki w dniu wizyty to będzie równo 6 tydzień więc może być jeszcze za wcześnie :)
 
reklama
U nas ti zalezy od lekarza czy panstwowo czy prywatnid. Jak prywatnie ti przyjmuje kazdego
 
Do góry