reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Dziewczyny, ale macie zachcianki :laugh2: Za mną chodzi kabaczek, albo cukinia faszerowana mięsem mielonym :sorry: Albo kebab, ale własnej roboty :sorry:

KasiaMarysia, ja potrafię w ciągu 10 minut pare razy iść do wc. Dużo nie pije i latam jak głupia. Muszę w końcu zmusić się do picia wody, ale trudno jest.
 
reklama
Pytanie do dziewczyn,które cos remontuja. Przebywacie w domu podczas malowania? Nie boicie sie czy ta farba nie zaszkodzi?
U mnie juz byly malowane futryny a w maju beda sciany poprawiane. Caly dzien jestem w pracy wiec wracam wieczorem a wtedy juz nic nie smierdzi. To zalezy jakich farb sie uzywa.
 
Witajcie, nas wczoraj odwiedzili znajomi i przywieźli pizze skusiłam się na 1kawałek a i tak cierpiałam później cały wieczórna zgagę lecze sie gumami orbit, migdałami w ostateczności tabletkami gavisconi.

Malusiolka- nie chciałam cię urazić, bardziej chciałam cię pocieszyć, zanim urodziłam synka miałam 2 straty później ciąża z takimi krwawieniami i nerwy w niczym nie pomogły, oczywiście że się przejmowałam za każdym razem bo inaczej się nie da ale trzeba myśleć pozytywnie.

Pytanie do dziewczyn,które cos remontuja. Przebywacie w domu podczas malowania? Nie boicie sie czy ta farba nie zaszkodzi?

Wydaje mi się ze raczej nie szkodzi możecie wybrać farbe która nie smierdzi, ja przebywałam w malowanej sypialni w 3 trymestrze ale dobrze wietrzone było i mi nie przeszkadzał zapach wrecz go nie czułam, ale niepamiętam co to za farba była chyba duluxa jakas

Dzień dobry ;-)

Dzidzi chyba siedzi na pęcherzu, bo w łazience byłam już z 4 razy.

Ja przed ciąza rzadko chodziłam siku 3-4 razy dziennie teraz chodzę tak w ciągu godziny, nie wspomnę o nocach średnio o 3h muszę wstać na siusiu.

co do zachcianek mam straszną ochotę na szparagi takie z bułeczką zasmażaną ale teraz to mogę sobie pomarzyć

Hej mamusie miłej niedzieli :-D
Czy też czasami macie takie jakby skurcze pulsowanie od dołu tzn odczuwane jakby przy szyjce?
czuję czasami taki ucisk tzn kłucie ale u mnie to znak ze musze do wc

zazdroszczę wam własnych mieszkań my niestety decydując się na budowę nie możemy sobie pozwolić na wynajem.

Zmykam muszę wykombinować strój truskawki dla synka do przedszkola na jutro, miłej i spokojnej niedzieli buziaki
 
hej Dziewczynki,

Ja też latam siusiu co chwila, w nocy wstaje po 3 razy.

Ja jak miałam remont lokalu to jak malowali to tam nie przebywałam. Nie wiem, czy to szkodzi Maluszkowi, czy nie, pewnie w takich ilościach małych nie, ale wolałam unikać. W końcu to chemia.

Odebrałam wyniki krwi i moczu i mam podwyższone WBC i #GRA, no i w moczu nieliczne bakterie, nieliczne nabłonki płaskie i obecne leukocyty. We wtorek mam wizytę u mojej gin to zobaczymy co powie.

Bierzecie nadal kwas foliowy? Według USG my zaczęliśmy dziś 5 miesiąc :D
 
Dzień dobry! No to dziś sobie ładnie pospałam, chyba to wczorajsze sprzątanie mnie tak wymęczyło :biggrin2:

Dzień dobry ;-)

Dzidzi chyba siedzi na pęcherzu, bo w łazience byłam już z 4 razy.

Martya to fajnie macie ;-)a jak się kłócicie to się nie wtracają?

Nie wtrącają się. Zesztą nie wiedzą o każdej kłótni bo mamy duży dom i nie wszystko słychać no i często ich w domu nie ma. A przede wszystkim z mężem kłócimy się bardzo rzadko.

Ja na siusiu wstaję raz w nocy i raz nad ranem. Ale zanim zasnę to chodzę non stop.

Witajcie, nas wczoraj odwiedzili znajomi i przywieźli pizze skusiłam się na 1kawałek a i tak cierpiałam później cały wieczórna zgagę lecze sie gumami orbit, migdałami w ostateczności tabletkami gavisconi.

Malusiolka- nie chciałam cię urazić, bardziej chciałam cię pocieszyć, zanim urodziłam synka miałam 2 straty później ciąża z takimi krwawieniami i nerwy w niczym nie pomogły, oczywiście że się przejmowałam za każdym razem bo inaczej się nie da ale trzeba myśleć pozytywnie.



Wydaje mi się ze raczej nie szkodzi możecie wybrać farbe która nie smierdzi, ja przebywałam w malowanej sypialni w 3 trymestrze ale dobrze wietrzone było i mi nie przeszkadzał zapach wrecz go nie czułam, ale niepamiętam co to za farba była chyba duluxa jakas



Ja przed ciąza rzadko chodziłam siku 3-4 razy dziennie teraz chodzę tak w ciągu godziny, nie wspomnę o nocach średnio o 3h muszę wstać na siusiu.

co do zachcianek mam straszną ochotę na szparagi takie z bułeczką zasmażaną ale teraz to mogę sobie pomarzyć


czuję czasami taki ucisk tzn kłucie ale u mnie to znak ze musze do wc

zazdroszczę wam własnych mieszkań my niestety decydując się na budowę nie możemy sobie pozwolić na wynajem.

Zmykam muszę wykombinować strój truskawki dla synka do przedszkola na jutro, miłej i spokojnej niedzieli buziaki

Mi po kebabie zrobiło się wspaniale :D Zapiłam go jeszcze puszką coca-coli. Choć nie powiem bałam się jak się to skonczy.

Melanias twórczego myślenia...

Co chwilę leci reklama Grześków.... zjadłabym a niestety nie mam :(

Ja mam w domu Grześki, zapraszam :)
 
reklama
Dzien dobry!

Co do sikania to sa takie noce ze wstaje chyba co godzine:( budze sie na lyka wody i ide siusiu i tak co chwile. 3 razy to u mnie bardzo malo;)

Ja tez czasem czuje delikatnie klucie, nie wiem czy przy szyjce ale napewno na wysokosci wzgorka lonowego. Czasem sie powtorza co kilka/kilkanascie minut a potem przechodza.

Molly, nieliczne bakterie w moczu sa ok. Tak mi moja gin powiedziala. Jak jest wiecej trzeba dawac mocz na posiew. Kwas foliowy odstawilam po 12 tc mniej wiecej, zgodnie z zaleceniem gin. Teraz biore tylko jako jeden ze skladnikow witamin.
Gratuluje 5 miesiaca!! Trudno uwierzyc, ze to juz!

Ja dzis nigdzie nie wychodze. Niedziela w lozku;) Pogoda okropna, szaro i zimno. Na obiad przewidziana zupa krem z pomidorow. Na slodycze nie mam ochoty ani troche... ale w sumie to nigdy nie mam;) wole kawalek dobrego sera!

Milego dnia!


ckai3e3knlg02eze.png
 
Do góry