reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

A piosenka, ktora mnie wzrusza dzwiekami to robin schulz i judge ,,show me love'' i przed owulka wcale mnie tak nie zachwycala
 
reklama
Kasia ja też Ci życzę żeby plany powiodły się po Twojej myśli :) i przyznam się, że ja gdybym miała więcej oleju w głowie też bym "poczekała" aż dostanę umowę na czas nieokreślony ale u mnie jest troche inna sytuacja. Pracuję ponad rok mam normalnie umowę o prace, ale..... muszę ją zmienić. Dlatego najpierw dziecko a później nowa praca.
 
KasiaMarysia noo tak tak, maluch najwazniejszy:-*
Nieee to ze te pieniadze sie nie przydadza, bo na pewno to pomoze wielu rodzinom:) ale zostanie tez nagminnie wykorzystane przez pseudo matki, niestety.
Co robicie dzis na obiad??:)

Jadłam u mojej mamy pulpety na obiad i u siebie też już na jutro szykuję :D
 
A co do wkurzania i nerwów dziewczyny też tak zawsze mam przed okresem.A dzisiaj to nawet bez okresu. Przed południem seksik a po południu mam ochotę go udusić, najlepiej żeby pracował do wieczora i nie pokazywał mi się na oczy.
 
Kasia ja też Ci życzę żeby plany powiodły się po Twojej myśli :) i przyznam się, że ja gdybym miała więcej oleju w głowie też bym "poczekała" aż dostanę umowę na czas nieokreślony ale u mnie jest troche inna sytuacja. Pracuję ponad rok mam normalnie umowę o prace, ale..... muszę ją zmienić. Dlatego najpierw dziecko a później nowa praca.

Wiesz , mi były mąż wmówił że jestem bezpłodna i nie wierzyłam że może mi się udać zajść w ciążę. Oczywiście bardzo się cieszę , ale to zaskoczenie dla mnie. Myślałam , że pójdę do pracy , a w międzyczasie będziemy się strać :) Dobrze się stało tak jak się stało, praca nie zając :)
 
Dokładnie KasiaMarysia ja do swojej mam 3 minuty na piechotę każdy mówi że super. Ale ta praca wykańcza raz fizycznie a raz psychicznie już raz wylądowałam na zwolnieniu latem. Dlatego chce zajść w ciąże, urodzić a potem poszukać pracy której nie będę chciała zmieniać.
 
reklama
Laski!!! Help!!!!
Mam wyniki bety.
W poniedziel rano 2717
Dzisiaj rano czyli po 72 godz. Ponad 9 tysiecy!!!!! Strasznie duzo chyba. Za duzo :-(
 
Do góry