reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o szyjce macicy

Lindsay bardzo się cieszę, że nie skończyło się na szpitalu!!!
No to witaj w klubie, mam dokładnie tę samą dawkę Fenoterolu, do tego dostałam Isoptin 240 SR, czyli o długim uwalnianiu, biorę go tylko raz na dobę, i nawet nie próbowałam nie brać, założyłam że przy tak dużej dawce to już na pewno będzie mną trzęsło ;) I jak narazie jest OK, żadnego kołatania, trzęsących rąk itp.
Lindsay przestań już czytać, ja tego nie zrobiłam bo po co, czasami trzeba wybrać mniejsze zło, a dzidzia najważniejsza!
 
reklama
Święte słopwa Doxa!
Jak trzeba to trzeba.
Ja od dzisiaj hydroxyzynę zaczynam brać. Nie śpię od kilku tygodni i zupełnie nie wiem dlaczego? Gin zapisał i mam brac i spać bo nerwowa jestem!
 
Tym też, bo straszna panikara jestem Powinnam iść na terapie!!
Rozdrażniona jestem, wszystko mnie irytuje, a efekty upadek dwukrotny ze schodów, skrócona szyjka w ciągu 2 tygodni o 8 mm. Teraz doszły kłopoty z kregosłupem. Nie moge za dużo jeździc samochodem.
 
Doxa a bierzesz Fenotrol w nocy ? Mi gin powiedzial ze jak mnie bol nie obudzi to nie brac, ale dzis w nocy o 3 obudzilam sie z bolem wiec wzielam.
Internetu juz nie bede czytac.... :) Mozna sie naprawde rozchorowac od tego wszystkiego co piszą...
 
Małgosiu nic nie pisałaś że skróciła Ci się szyjka!!! Pisz co tam jeszcze wyszło ostatnio u lekarza, jak wyniki itp!!!!

Lindsay hmmm mi lekarka nic nie mówiła, tylko że 4x1tabl., więc ja biorę co 6 godzin, mam nastawiony budzik i biorę też w nocy, na ulotce też w sumie jest napisane przy dawkach, że na dobę no to ja biorę 4x na dobę, ale tak naprawdę to nie wiem jak powinno się to brać.
 
Ach, nawet nie chce mi sie wszystkiego pisać, bo skróci sie o następne mm. Teściowa tak mnie wpieniła, że spadłam ze schodów i mam stłuczoną, lub pęknięta kość ogonową. Nie można nic z tym zrobić w moim obecnym stanie, bo nie można nawet zdiagnozowac dokładnie (rtg zakazany). Leczenie tego to rehabilitacja polegająca na ćwiczeniach i wiszeniu na wyciągu. Obecnie nierealne. Więc mam już przesuwanie się kręgów w dół, bo żle się wszystko goi i potworne bóle kregosłupa, tuz nad kością. Gin mówi, że współczuje mi partych bóli.
 
ojej małgosiu juz chyba nie bede narzekac ze cos mnie boli... i Ty mowisz ze nie mozesz DUZO prowadzić samochodu. Mnie kiedys kolega wjechal nartą w d... czyli w kosc ogonową to myslałam ze umieram...
 
Małgosiu o rany! To może Ty w ogóle nie możesz jeździć samochodem!!! hmmm to może dobrze, że masz ułożenie pośladkowe/miednicowe bo wtedy pewnie zrobią Ci cesarkę i unikniesz parcia??
 
reklama
Lindsay,

Ja mam to już drugi raz w życiu. 3 lata temu upadłam na nartach i wtedy ją złamałam. Teraz chyba nie jest tak , żle bo "wstałam" nastepnego dnia, a wtedy dopiero po kilku i to po zastrzykach w tyłek!
 
Do góry