reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o szyjce macicy

Małgosiu a jak mały nie przekręci się, to też będziesz chciała rodzić naturalnie? Wg mnie to dopiero może być niebezpieczne dla dziecka!
 
reklama
Lindsay pamiętam jak pierwszy raz dostałam Fenoterol dawce 3x0,5 i pytałam się Was jak go się bierze, to wszystkie dziewczyny brały co 8 godzin i teraz też tę zasadę stosuję. A w nocy i tak wstaję na siku, w miarę regularnie, więc w okolicach tej godziny ustawiłam sobie nocną dawkę a pozostałe same wyszły bo co 6 godz. Kilka razy sama się budziłam kilka minut przed budzikiem, ale dzisiaj tak mi się dobrze spało że gdyby nie budzik, to pewnie spałabym do samego rana bez wstawania na siku ::)
 
Lindsay bo już się pogubiłam, nie brałaś wcześniej Fenoterolu? Wydawało mi się, że tak! Dostałaś coś do niego na te "trzęsawki"?

Ach Ci faceci :), ale niech tak sobie myśli, skoro sprawia mu to przyjemność ;D
 
nie Doxa nie bralam wczesniej Fenoterolu. Na drgawki mam Isoptin, ale musze sie przyzwyczaic to Fenoterolu. Do 3 dni tak moze byc. Wczesniej tylko bralam No-spe forte x3 i magnez x3. I to wystarczało :mad:
 
Lindsay lekarz tak Ci zalecił, aby na razie nie barać Isoptinu?? Ja wcześniej brałam 1,5 tabl. na dobę i nie potrzebowałam Isoptinu, bo nie miałam żadnych objawów ubocznych, aż moja ginka się dziwiła, ale przy dawce 4 tabl. na dobę od razu go wzięłam! Po co obciążać aż tak serce! Jak masz te trzęsawki to koniecznie bierz też Isoptin! Od ilu dni już się tak męczysz?
 
Doxa na razie mecze sie drugi dzien. Na szczescie mam tylko trzesawki. Niestety musze brac w nocy, bo budzi mnie bol. I coraz gorzej mi siedziec tzn np usiasc zeby zjesc itp. Ale brzuch jest miekki wiec to mnie cieszy. A Isoptin sobie troche zmniejsze, bo nie kolacze mi serce, ale calkiem nie dam rady pewnie. Zreszta ja od razu wyladowalam na 4 tabl. i mysle ze bez Isoptinu ani rusz. Ty mialas przynajmniej wlaczane stopniowo.
 
reklama
Tak, niestety. Ale dzis wydaje mi sie troche mniej.... Albo sie łudze.
Caly czas sie zastanawiam jak to mozliwe, ze do 6 miesiaca czulam sie jak młody Bóg, a teraz wszystko na raz. Cos czuje ze chyba zbyt intensywna praca.... Niestety...
 
Do góry