reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o szyjce macicy

lindsay u nas nie ma możliwości prywatnej poloznej, wiec ja sie tez tego najbardziej boje. ze bedzie na nie babsko krzyczec, ale jestem dobrej mysli. bo co mi innego zostaje? :)
 
reklama
efunia krzyczec nie bedzie! na pewno ! jak bedzie chciala to tak jej krzykniesz ze zapamieta porod do konca zycia !!!!! u nas teoretycznie tez nie ma mozliwosci prywatnej poloznej ;)
 
Lindsay oczywiście nie mam pozwolenia na ćwiczenia w szkole rodzenia, po moich naciskach lekarka napisała na zaświadczeniu, że ćwiczenia ograniczone głównie oddechowe i oczywiście napisała w jakim stanie jest moja szyjka! Położna w szkole, wzięła ode mnie połowę kasy czyli 150zł i będę się tylko przyglądać jak inne ćwiczą albo w ogóle nie będę zostawać na ćwiczenia :( Na pierwsze poszłam, bo uczyli oddychania przeponowego, ale części ćwiczeń po prostu nie wykonywałam.
 
Mam takie pytanie czy Wam również w czasie skurczy zmienia się kształt brzucha tzn nie napina mi się równomiernie cały brzuch tylko np po prawej stronie robi mi się taka "gruszka"...no różnie ale często tak mam że wywala mi tylko prawą lub lewą str brzucha.
 
Karen sądzę że nie masz co sie martwić tym wypieraniem to na pewno dzidzia wypina Ci tyłeczek a nnie ma tyłeczka na cały brzuch więc w jednym miejscu on się uwidacznia.
 
mi to sie zdarzyło dopiero raz. byłam z mężem w poznaniu i siedziałam w hallu hotelu i normalnie poczułam jak mi coś dziwnego wystaje z brzucha :) a to chyba była dupcia :)
 
efunia mi to się bardzo często zdarza przynjmiej raz dziennie ale może dla tego że dzidzia jest położon główką do góry.
 
No tak ale ja przy tym czuję takie nie przyjemne napinanie takie jak wtedy kiedy mam skurcz.Więc co to jest skurcze czy dzidzia.No i mam w ten czas twardy brzuch
 
reklama
karen nie wiem. mi sie to zdarzyło tylko raz i też mnie brzuch bolał i miałam twardy. wtedy myślałam, ze to może od upału, bo było nieziemsko gorąco, a my po 4 godzinach podróży....
może zapytaj lekarza...
 
Do góry