reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyciek z piersi....

raju, jakie ja mam szczęście, że cyc w miarę normalny bo 75 C Triumpha przed ciążą. Jakiś miesiąc temu kupiłam sobie stanik, ale "tylko" 80 D, aczkolwiek już się wypełnił i czekam co będzie dalej... w życiu takich dużych i jędrnych cycków nie miałam jak teraz :) mam wrażenie, że 1/3 moich dodatkowych kilogramów przypada własnie na biust. a mój mąż się śmieje ze mnie, żem ciciolina 8)
mam nadzieję, że mi później biust tak bardzo nie sflaczeje - mam w wyobraźni takie zdjęcia karmiących afrykanek z wyciągniętymi cyckami do brzucha...
 
reklama
No, i potem ich rozmowy z dzieciami:

- Mamusiu, moge sobie possac cycusia??
- Mozesz, synku, tylko nie odchodz za daleko!!! :)

Troszke na pewno sie wyciagna, ale wez pod uwage, ze te kobiety cale zycie chodza bez stanikow i o biusty w ogole nie dbaja...
 
a u mnie nic nie wycieka...ostatnio chcialam sama sprawdzic, ale troche sie boje za mocno sciskac i to moje sciskanie bylo bardzo delikatne...chyba musze sprawdzic czy cos jest? jak myslicie?



Leyna pisze:
raju, jakie ja mam szczęście, że cyc w miarę normalny bo 75 C Triumpha przed ciążą. Jakiś miesiąc temu kupiłam sobie stanik, ale "tylko" 80 D, aczkolwiek już się wypełnił i czekam co będzie dalej... w życiu takich dużych i jędrnych cycków nie miałam jak teraz  :) mam wrażenie, że 1/3 moich dodatkowych kilogramów przypada własnie na biust. a mój mąż się śmieje ze mnie, żem ciciolina  8)
mam nadzieję, że mi później biust tak bardzo nie sflaczeje - mam w wyobraźni takie zdjęcia karmiących afrykanek z wyciągniętymi cyckami do brzucha...


Leyna...tak samo jest u mnie...75 C przed no a teraz 80 D
 
asmodis moze lepiej sama nie sprawdzaj , u mnie niestety co jakis czas sie leje , szczegolnie w nocy i wieczorem jak juz leze w uziu , staram sie nie naciskac ale poprostu sie nie da spac bezprzerwy na plecach bo mi troszke nie wygodnie , wczoraj z moim G. mielismy przytulasny wieczorem az tu nagle poprostu mi maksymalnie pocieklo , nawet G. to poczul , czy seks bez ssania piersi tez moze miec wplyw na wydzielanie oksytocyny itd.????
 
Podobno oksytocyna jest tez w spermie, dlatego w pierwszym trymestrze powinno sie zabezpieczac. Albo chociaz nie konczyc w srodku. Chociaz powiem Wam, ze ja sie do tego nie stosowalam i nic mi nie zaszkodzilo, nie stosuje sie tez dalej (zreszta juz moge, w koncu to juz drugi trymestr). Kobity, jakbysmy sie mialy przejmowac wszystkimi nakazami i zakazami, to tylko polozyc sie do lozka i nie wstawac przez 9 miesiecy...
 
w spermie nie ma oksytocyny. są za to prostaglandyny ktore dzialaj kurcząco na macicę, jednak w tak małych ilościach, że na prawidłowo przebiegającą ciążę nie mają wpływu :) więc seks w ciąży jest jak najbardziej dozwolony. Może dojść do przyspieszenia porodu pod koniec ciąży, kiedy macica i dziecko są i tak już gotowe na całą akcję :) ::)
Oksytocyna jest faktycznie wydzielana podczas pobudzania piersi :D
pozdrawiam
 
Mi troszeczke jak scisne delikatnie brodawke... A czasmi musze scicnac bo mnie swedzi, czuje, ze pokarm przybywa... No ale ja mam juz doswiadczenie w karmieniu :)
 
reklama
Do góry