reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

reklama
Julka 99% czasu chodzi w skarpetkach z abs-ami a tylko okazjonalnie w bucikach. Mam jakieś nawet nie wiem jakiej firmy. Miałyśmy Befado ale już mi wyrosła, byłam z nich zadowolona.
 
Mamy jeszcze takie skarpetki ze wzmocnioną podeszwą z abs-em, ale one ciągle jej spadają. Też wolimy chodzić bez kapci, ale nie mamy dywanów, sama terakota i parkiet, trochę zimno..Latem Młoda lata na bosaka ;) A kapcie te sama nosi od wakacji- Nina rośnie bardzo wolno..Mieści się nawet w kombinezon zimowy z zeszłego roku (74)!
 
Moja śmiga w 20 befado, w domku raczej w bucikach ale czasami w skarpetkach z abs-em a czasami w zwykłych rajstopkach bez, ślizga się ale dzięki temu ma lepszą równowagę hahahah:)
 
ja kupuję albo befado albo w ccc nie pamiętam firmy :p

chodzi poza tym boso cały czas bo skarpetki z absem jej spadają :/
 
Jeśli musicie kupić większe kozaki, to polecam wizytę w Deichmannie - posezonowe wyprzedaże w pełni i można elefanteny wyłapać za 59 zł. Na czeka wypad na Słowację w lutym i akurat udało się jedną parę trafić.
 
reklama
1444054305[1].jpgZnalazłam bardzo fajny wynalazek,miske niewysypke:-D:-D:-D Na you tubemożna obejrzeć jej zastosowanie wpisując gyro bowl. Ja zamówiłam, jak wypróbuje to napisze opinie:)

MISECZKA NIEWYSYPKA niekapek Gyro Bowl (1450510572) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
Ostatnia edycja:
Do góry