reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Karolekk to bierz dzisiaj męża w obroty :):):) Banan[1].gif
 
reklama
axari- to cudowna wiadomość :)
ponadto pamiętaj, że ja sie troszkę wepchnęłam Tobie w kolejkę więc chętnie oddam Ci pałeczkę berka ;) a u mnie byle było już spokojnie do końca :)
 
Znalazłam kabel i mam nadzieję, że zdjęcie będzie:-)

10012012123.jpg

a męża napewno wezmę w obroty:-) jak tylko z pracy wróci:-)

nigdy nie miałam takiego pięknego testu OWU, wyszedł już po 1 min:)
 
Karolek to nie ma na co czekać tylko bo może owu Ci sie przesunęła !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sylwia jak nie prowadzisz wykresu to nie masz podstaw aby twierdzić ze masz bezowulacyjny cykl, moze po prostu jest fasolka dlatego @ brak :) kiedy planujesz robić test ?????????????? aaaaaaa jutro do lekarza idziesz?????? Tylko ze on tak wczesnej ciązy moze nie zauwazyć tak naprawde , jesli jesteś w ciąży !!!!!!!
axarai a TY nie testujesz???????????????????????? bo chyba coś sie spóżnia juz :D
domiśka tak patrzyłam i dlatego piszę ze jak na moje oko to nie na @ ale być moze fasolka sie wessała , i stad plamienie i spadek :) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&



Karolek to wyglada jak test ciążowy hehe :) a ta kreseczka nie powinna być taka jak kontrolna????????????????????
aaaaaaaa juz wiem , ta ciemna to testowa :) hehe ale głupia jestem :szok:
 
Ostatnia edycja:
karolekkk- do roboty!!! krecha piękna, że aż razi w oczy.

ilonko- jeśli się dobrze orientuję to kreska testowa powinna być taka jak kontrolna lub ciemniejsza. :) tak przynajmniej w moich pisali :)

axari, sylwia- testujcie, bo ja juz naprawde padam.... :(

a gdzie losiczka, piąteczka, roszpunka, pamela????


dziewczyny ja uciekam na zakupy wydawać wygrane pieniążki :) butki mi potrzebne ;)
 
Ilonka to napewno test LH. Kreska testowa powinna być taka sama lub ciemniejsza od kontrolnej, a ja mam odrazu ciemniejszą:tak: zdjęcie jest do góry nogami, ta ciemniejsza kreska to T, a jaśniejsza to C.
 
karolekk- nie zaniedbuj pomiarów temperaturki, molestuj i gwałć męża na potęgę przez najbliższe 24-36 godzin, bo wszystko wskazuje na to, że owulka Ci się przesunęła :)

uciekam na te zakupy ;)
 
Jak byłam na wizycie u gin w 16 dc i stwierdziła, że nie ma dominującego jajeczka to powiedziała także, że w takich cyklach bez owulacyjnych to może się tak zdażyć, że ta owulka będzie bardzo póżno albo np. 3-2 dni przed krwawieniem. I wtedy to krwawienie nie jest uważane za menstruację tylko śródcykliczne. Może tak jest u mnie, ale boję się, że jutro tempka pozbawi mnie złudzeń:-(
 
reklama
Do góry