reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla mamusi i dzidziusia

reklama
Sarka ja go kupiłam ponieważ mąż cały dzień w pracy i będę sama , dom jest duży, maluch ma swój pokój , ale przecież nie będzie tylko w nim... a jak go wezmę do salonu to strach położyć na kanapie żeby nie spadł, będę w kuchni to go wezmę do kuchni w koszu :) jak będziesz chciała to ci dam linka do sprzedawcy.
 
Majja tak mi sie spodobal ten kosz, ktory kupilas :), mamy jeden, bo kupilismy dla pierworodnego, potem sluzyl Marcusowi, ale zaczelam wczoraj przegladac kosze i zrobilam ladne oczy do meza i zamowilismy taki fajny brazowy :)

11151816567442P.JPG

A jak lozeczko, znalazlas cos fajnego?
 
Mummy3 mnie osobiście bardziej by pasował do pokoiku taki jak twój kosz , bo jest ciemny i bardziej elegancki od mojego ... śliczny ...
znalazłam parę fajnych łóżeczek , ale kurcze ten sklep nie wysyła do polski ... ślą tylko do 48 stanów ;(
Ja kupiłam łóżeczko takie najzwyklejsze , ale chce takie porządne i stylowe jak twoje, żeby można go było potem też powiększyć jako kanapka :) to dam mamie do siebie, żeby miała jak przywiozę bąbla . Mama ma labradora , który by zalizał dziecko i wyrywał mu zabawki czy nawet pieluszki dla swojej uciechy bo taki wariat, więc musi być :)
Nie wiem czemu te nasze krajowe łóżeczka są takie proste i tak mało drewna w nich. Muszę go trochę zmodernizować po swojemu :) a chcę takie jak 3 fotka tylko w brązach :)
2822165881.jpg2822165881_1.jpgg.jpg
 
Ostatnia edycja:
Mummy3 właśnie z amazon myślę zamówić :) już zamawiałam od nich huntery tylko z brytyjskiego am. i byłam zadowolona, zresztą tam jest wszystko :))

Betiks to musisz podstępem tak jak ja :) kupiłam sama a powiedziałam ,że to prezent od przyjaciółki :) i nie ma niepotrzebnego dąsania :)
 
Majja to super, potem pochwal sie swoim wyborem :)

Betiks jak Majja pisze, trzeba wziac meza podstepem hehe, ja wczoraj mojego zbajerowalam, bo mu pokazalam, ze fajny kosz i wogole, a on, ze juz mamy itd, ale najpierw zrobilam piekne oczy, potem zaczelam my slodzic, potem dostal pyszne ciasto- rolade, bo robilam z tesciowa, a potem zaczelam mu mowic jak mi ten kosz jest potrzebny itd :) zmiekl haha
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry