reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla mamusi i dzidziusia

Majja u nas przy synkach ten kosz sprawdzil sie do 4 miesiace, potem byli juz zbyt mobilni, choc czasem uzywalismy jeszcze na drzemki, ale potem to juz glownie lozeczko turystyczne, mamy takie w salonie. A co do lozeczka to piekny model wybralas (to na dwoch pierwszych fotkach to to co masz teraz, tak?). Jesli chodzi o sprowadzanie od nas Graco to sprawdz 'babies rus', oni wysylaja do wielu krajow i maja teraz Sale :)
 
reklama
Tak , ten mam ... to takie na chwilkę , muszę siąść porządnie w któryś dzień i zamówić to Graco,strasznie mi się podoba.
O kurcze do 4 miesiąca, to króciutko ... myślałam że może dłużej .. no ale potem po wyciągnięciu kołderki taki kosz można wykorzystać na zabawki, to jakiś plus :)
Kupiłam drewniane dwa lampiony i tak myślę czy by ich nie powiesić na grubym brązowym sznurze obok łóżeczka ... tylko na różnych wysokościach :)widziałam też w sklepie ptaszki drewniane , takie stylizowane na stare i tak mogłabym włożyć po jednym ptaszku do klatki hmmm
 

Załączniki

  • q.jpg
    q.jpg
    48,8 KB · Wyświetleń: 121
Ostatnia edycja:
Majja piekne te lampiony :), uwielbiam taki styl, pieknie to bedzie wygladalo :). Z tym koszem to tak jest, ale potem tak jak napisalas moze stac sie ozdoba, z rszta sama bedziesz widziala kiedy juz maluszka lepiej w nim nie zostawiac :). Chlopcom kupowalismy jeszcze hustawke i lezaczek i uwielbiali w nich byc, no i mamy turystyczne lozeczko w salonie, a w naszej sypialni jest jeszcze jedno lozeczko, ale to taka kolyska, tesciowie dali nam na to kase, to taki prezent dla maluszka :). W tym maluszek bedzie spal na samym poczatku, a potem juz w swoim pokoiku :)
 
Mummy doradź mi proszę jeszcze ... :) nie chcę nikomu z bliskich pokazywać pokoiku dopóki się nie urodzi :)
więc podpowiedz mi, pokoik będzie w kolorach brązu i białego , obok łóżeczka będzie tam mała kanapka czy pasują takie poduchy z misiami ? nie lubię gobeliny , ale coś mnie w te poduszki pociągnęło . Chciałam 3 aby je tak rzucić dla ozdoby ... tylko czy dwie jednakowe i jedna w środku inna lub trzy różne ?
acha i na ścianie białej będzie tylko taki miś nr 6 . Nie za dużo misiów ?

http://lozka-pietrowe.net/index.php...tegory_id=14&option=com_virtuemart&Itemid=145

Naklejki misie
 

Załączniki

  • 3misie.jpg
    3misie.jpg
    53 KB · Wyświetleń: 102
  • miczerwonakoszula.jpg
    miczerwonakoszula.jpg
    45,9 KB · Wyświetleń: 111
  • miksika.jpg
    miksika.jpg
    50,1 KB · Wyświetleń: 104
Ostatnia edycja:
Majja musialam zamknac oczy i sobie to zwizualizowac :). Uwazam, ze misiow za duzo nie bedzie. Ten misio na scianie sliczny- super miec jakis temat przewodni w pokoiku dzieciecym, my sie tez tym kierujemy :). Na tej kanapce polozylabym trzy poduszki- dwie z misiem w czerwonym wdzianku i jedna z misiem z ksiazka, ja to widze tak, ze po jednej stronie misio w czerwonym wdzianku, po drugiej misio w czerwonym wdzianku, a w srodku ta podusia gdzie mis czyta ksiazke. Misie to motyw przewodni. U naszych chlopcow jest motyw przewodni- zwierzatka i sa wszedzie, a u Henia motywem przewodnim sa samoloty i niebo, sa chmurki, meble sa ciemny braz, sciany ciemny niebieski, inne rzeczy jak fotel, dywan, posciel to jasny blekit. Jest tez malunek- dzielo tatusia.
 
Mummmy samoloty ma moja przyjaciółka, świetnie wygląda taki motyw, ma wielką mapę na ścianie do tego :) ja też myślałam o zwierzątkach jakieś safari ale pomyślałam ,że takie stare niedźwiadki vintage mogą być ciekawe . Ty masz piękne to łóżeczko i już widzę u ciebie całą resztę :)
Z tego co pamiętam Misia ma motyw księżniczki też fajnie.
Ja mam do tego w pokoiku jeszcze obok łóżeczka dwie białe komódki jedną większą drugą mniejszą , na podłodze leży futrzak biały a podłoga ciemny brąz .
Idę kupić te poduchy na allegro takie jak pisałaś :) dziękuję :)
 
Ostatnia edycja:
Majja bardzo prosze :), ja lubie takie rzeczy jak urzadzanie wnetrz, wiec pytaj smialo :). Wszystko to u Ciebie widze i bedzie pieknie, poduszki sa piekne i beda sie pieknie komponowac z tym wszystkim, misie sa naprawde sliczne. Kolory masz piekne, nasza sypialnia jest w bieli i troche w brazie, uwielbiam te kolory. Pokoj Henia i motyw samolotow to byl pomysl tatusia, oboje planowalismy. Mamy meble ciemny braz, szafe, dwie komody, lozeczko (posciel blekitna) i taki stoliczek przy fotelu. Nad lozeczkiem sa naklejki chmurki, poleczka i kupilismy takie literki do powieszenie, ktora tworza napis Henry :). Mam tez kosz na rozne rzeczy. Na podlodze jest wykladzina, a na niej okragly blekitny dywanik. Fotel jest blekitny, a obok niego stojaca lampa i klosz jest ciemny niebieski. Sciany ciemny niebieski plus biale zaslony, ktore rozjasniaja pokoik. No i sa wszedzie samoloty, chmurki, takie niebo :).
 
Mummy ślicznie musisz mieć :) moja koleżanka o której ci pisałam, która ma też motyw samolotów i podróży ma na podłodzę taką ozdobną walizkę stylizowaną na starą a na niej naklejki jakby z dalekich podróży :) ciekawie to wygląda , tak inaczej :)
ja chce drewniany kufer jeszcze kupić do pokoiku :) i podoba mi się fotel bujany :)
weszłam dziś znów do tk maxxu i kupiłam kule śnieżną do pokoiku bąbla, ale chyba ją oddam bo nie pasuje coś do mojego klimatu :((((



.s.jpg
 
Ostatnia edycja:
Majja Twoja kolezanka miala super pomysl z tym motywem podrozy, juz widze taki kufer z naklejkami, mi sie podobaly zawsze takie stare walizki prostokatne z naklejkami z roznych miejsc swiata, pieknie sie prezentuja, nawet te stare (jak mieszkalismy w NY bylismy na Ellis Island- to taka wyspa, gdzie przyjmowano imigrantow i zaczynala sie ich droga w US i niektorzy przybywali z takimi walizkami obklejonymi, zawsze duzo mowily o wlascicielu i wlasnie tam je widzielismy :)). Kufer- skrzynia to fajna sprawa, mamy taki w salonie pod sciana, do ktorego sprzatamy zabawki, chlopcy maja u siebie i tam tez sa zabawki, u Henia narazie nie mamy, moze kiedys sie zakupi, w sypialni mamy przy lozku biala skrzynie, na ktorej leza poduszki ozdobne, na niej mozna usiasc, no i do niej wkladam poduszki, posciel, koc :). Super pomysl z tym fotelem bujanym, a na nim moglabys posadzic jakies pluszaki albo duzego brazowego lub bialego misia :). A czemu kula nie pasuje? Sliczna jest i te sowki, bardzo elegancka :), ta baza na ktorej stoi mi sie podoba taka kolumna :)
 
reklama
I ja mam taki kosz, kupilam jeszcze Quintusiowi w Zara Home tylko, ze moj jest jasnych kolorkow;-) teraz posluzy malemu i bedzie stal w naszej sypialni, a na dlugo nie starcza mysle, ze ok 4 miesiecy, ale i tak warto;-)
 
Do góry