reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluszków:)

reklama
gosia śliczne ciuszki :tak: widzę że zakupki udane..

dziewczyny ja też mam podkłady belli i jakoś muszę dać radę ;-) nie ma wyjścia :tak: ja dzisiaj kupiłam sobie dwie pary używanych spodenek ciążowych - takich do śmigania po domku bo już w nic się nie mieszczę :-( boshe jak sobie przypomnę że w sierpniu chodziłam w tuniczkach i sukieneczkach to aż chętnie bym rodziła w takich miesiacach a nie jak teraz spodnie, swetry, kurtki i zimowe kozaki !! wrr..
 
gosia, super ciuszki, szczególnie te śpioszki różowe i żółte, śliczne!

caroline, pod względem ubierania się to super rodzić latem, ale nie wiem czy dałabym radę chodzić z brzuchem w upały. teraz mi cały czas gorąco jest, a co by było przy 30 stopniach :szok:
 
Mnie najbardziej dobijają te miękkie staniki, wcale nie trzymają dużego biustu:wściekła/y:nie mogę się doczekać aż założę normalny.
A co do pory roku to ja jestem zdania ze zimą się dobrze rodzi bo maluszek troszkę się odchowa to się robi cieplej i można śmiało na spacery chodzić, a jak już jest zupełnie cieplutko to dziecko można do spacerówki przesadzić. Pamiętam jak urodziłam Julię i lato przyszło szybko, jakoś maj/czerwiec a ona jeszcze w gondoli była to się okropnie pociła, zero powietrza w takim zabudowanym wózku, makabra:no:
 
ja również się rozpędziłam wcześniej i kupiłam podpaski z belli I to 3 paki A szkoda Ale damy radę

Co do porodu zimą to w sumie fajnie że mi tak wypadło Moja kumpela rodziła we wrześniu i tak się męczyła przez upały że szok Była nie do życia Spuchnięta dosłownie cała
 
Dziekuje dziewczyny za mile komentarze odnosnie ciuszkow ;D A ja tez uwazam ze lepiej w zime chodzic siostra miala termin na koniec wrezsnia wiec lato przechodzila z duzym brzuchem i bylo jej bardzo ciezko ;)
 
reklama
Do góry