reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluszków:)

Januarka cudne te bluzeczki i kocyk sliczny!

Ja juz ciuszkow nie kupuje, bo mamy az nadto, teraz znow dostalismy kolejna dostawe po kuzynce mojego F, a na przyszly rok to chyba za wczesnie, bo nie wiem jaka duza bedzie moja corcia :confused: Z reszta nie ma sensu bo musialabym to taszczyc do Wloch.

Pochwale sie jaki kocyk Zuzia dostala pod choinke, bo mi sie strasznie podoba:

P1080550 (640x480).jpg

No i jeszcze troche ciuszkow:
P1080552 (640x480).jpgP1080553 (640x480).jpg
P1080554 (480x640).jpgP1080555 (640x480).jpgP1080556 (640x480).jpg

Ten ostatni komplecik to raczej dla chlopca, no nic najwyzej bedzie czekal :-p
 
reklama
natal najlepsze jest to ze te papucie i jeszcze taki kocyk tez robiony na drutach, ktory dostalismy wczesniej, to dostalismy od takiej pani, ktorej oboje z moim F nie znamy :-p to jest jakas znajoma jego babci.
 
Aninek- wow to naprawe milo !!!!! i ma kobitka talent!!! Ah kurcze te wloskie przyjaznie , rodziny.. nic tylko zazdroscic!!! ;-)

Patinka- sliczne ciszki!!! :)
 
reklama
Do góry